Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg oszlani kezdett a még...

Tényleg oszlani kezdett a még élő cica?

Figyelt kérdés

Ma az unokatesómékhoz bement egy cica, illetve a hangos nyávogására lettek figyelmesek. A macska eléggé le volt fogyva, és a hátsó lábai/farka vizes volt (vagyis nedves). A farkát egyáltalán nem mozgatta, a hátsó lábaival még tudott járni, bár kissé nehézkesen, de azért egész gyorsan.

Sajnos a menhely nem segít mert tele vannak, így csak annyit csináltak, mielőtt elmentek otthonról, hogy megetették, meg raktak le neki langyos vizet.

Mire ma hazaértek, már nem volt ott..

Azt mondta az unokatesóm, hogy annyira büdös volt a szaga, mint amikor egy tetem oszlik...csak hogy ez a macska még élt és nagyjából tudatában volt a dolgoknak, mert a simogatásra reagált, mármint bújt, meg ilyesmi..

Sajnálják, hogy nem maradt ott, de hát dolgozni kellett menni, meg suliba..én pedig dühös vagyok, hogy nem segített a menhely.

Nem írok város nevet, mert nem az a lényeg, hanem hogy mitől lehetett ilyen szaga?? :(

Volt már több cicájuk is, így tudják, hogy biztosan nem pisi/kaki szag volt.


2015. okt. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés szag, bomló szövetek tudnak nagyon büdösek lenni.


Megjegyzem a menhelyeknek is megvannak a korlátaik.

2015. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Szerintem inkább csak el volt ázva, esetleg seb volt a farkán. De mivel több mint valószínű, hogy beteg az a cica és nem tudta magát rendesen megmosdatni. Azért lehetett olyan büdös, mert nem "fürdött". Ha megkerül vigyétek el dokihoz, ne menhelyre. Azok mindig azt mondják, hogy "teli vannak".
2015. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvitték volna dokihoz, de már nem volt ott. Hivogatták, és semmi..de ha tudott menni hellyel-közzel gyorsan, akkor nem lehet olyan nagy baja, ugye?Talán magától is helyrejön? :(
2015. okt. 20. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy leprás a macska?

Csak le ne kapjátok ti is!

2015. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekünk is volt egy macskánk, aki azért pusztult el, mert beivott valami vegyszert. Elment csavarogni, és egy lerobbant kocsiból ivott fagyállót. Teljesen tönkrement a gyomra, már mosdani se tudott. Az állatorvos se tudott rajta segíteni... Azt mondta, hogy össz-vissz 1 napja van, de hogy ne szenvedjen elaltatta.):
2015. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudjuk hogy milyen a patkányméreg és fagyálló, mérgeztek meg nekünk is így állatot :(

De ez nem ilyen volt, mint a rothadó hús szag, mint a dögszag azt mondták. Nem tudom, hogy hol lehet, nem találják azóta:(

2015. okt. 20. 18:21
 7/7 A kérdező kommentje:
RIP kiscica, nemrég megtalálták a tetőn a tetemét a cicának...:(:( nagyon sokat szenvedhetett :(:( valószínűleg még aznap mikor reggel elmentek dolgozni, felment a tetőre, és mire hazaértek már halott volt, mert ugye hívták pár napig, de nem jött senki :( annyira szörnyű. És pont péntek 13-án találták meg :O eredetileg az antennát mentek megigazítani...és úgy látták, hogy ott van. De hogy ment oda ugyan fel...?:(
2015. nov. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!