Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bizonyos idő után a benti...

Bizonyos idő után a benti macskák bekattannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van egy benti, 4 éves, ivartalanított cicánk és tegnap "dührohamot" kapott, nyávogott és agresszíven támadott. Az állatorvos adott neki nyugtatót és még 5 napig kell neki adni, de ennek ellenére is furcsán viselkedik. Amikor elmegyünk mellette néha olyan, mintha támadni akarna. A nappaliban, ahol kezdődött nála ez az egész nagyon óvatosan lehet csak közlekedni mert minden mozdulatra furcsán reagál.

Az lenne a kérdésem, hogy volt már valakinek hasonló tapasztalata? Illetve ha volt, akkor mit tudunk csinálni?

Köszönöm a segítséget!


2015. okt. 20. 21:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Mindenképpen kivizsgáltatjuk.

Egyébként azt én is kizártnak tartom, hogy azért viselkedne így mert rájött, hogy kint jobb élete lenne, mivel neki bent is nagyon jó élete van és nem tudja azt, hogy milyen lenne kint.


9-esnek pedig csak annyit üzennék, hogy nekem segítségre van szükségem, nem sértegetésre.

2015. okt. 21. 00:13
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Üzengess nyugodtan, lőttem vagy 5x leírták, miért írsz hülyeséget ezzel a bekattanósdival, de ha hatodszorra is a magad igazát hajtod, úgy joggal feltételezi már az ember, hogy valamiért nem bírod felfogni, mit írunk neked...
2015. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Azonnal másik állatorvoshoz vele! A jelenleg láthatóan diagnózis nélkül megelégszik a tüneti kezeléssel. Semmi esetre sem a benti tartástól vagy a kinti macskák látványától van. Ennél sokkal komolyabb lehet a baj. Olyan helyre vigyétek, ahol tudnak laborlelet csinálni és ultrahangozni!
2015. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz normális tanácsot adni ne írj ide, ugyanis szerintem te még nem voltál olyan helyzetben, hogy a nyugodt macskád egyszer csak a semmiből agresszívvé válik. Leírom neked, de lassan - ahogy te fogalmaztál - hogy te is felfoghasd: egyáltalán nem tudjuk mi váltotta ki belőle, ezért írtam ide hátha valaki volt már ilyen helyzetben és tudna segíteni, nem azért, hogy kritizáld azt, hogy én hogyan fogom fel a dolgokat. Aggódok a macskámért, de természetesen még egy ilyen kérdés alatt is muszáj legalább egy embernek kötekedni..


Köszönöm utolsó! :) Mindenképpen elvisszük másik dokihoz!

2015. okt. 21. 10:20
 15/17 anonim ***** válasza:

És most hogy van a macska? Jobb már?

Még azt elfelejtettem tegnap, hogy ha nagyon agresszív, vagy zavart, akkor talán érdemes lenne átmenetileg kennelben elhelyezni, hogy se bennetek, se magában kárt ne tehessen.

2015. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%
Leírtam azt is, hogy keress másik orvost, aki lelkiismeretesebb, mert ez nem normális jelenség, de pofázz még nyugodtan meg okoskodj....
2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy van a macska?
2020. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!