Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az ivartalanított cicám?

Figyelt kérdés

Már másfél éve megtörtént a herélés. (A műtét alatt Backstreetboys zene ment...az every body rock your body...)

De azóta újra kanoskodik! Meg akarja hágni a nősténycicánkat( ilyenkor láthatóvá válik a kis paprika formájú fütyüse), jelölget, ami büdös. Mitől büdi, egyáltalán miért spriccel egy olyan cica, akinek már nincsenek golyói?



2015. nov. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A backstreetboys-al lesz a baj. Attól én is megzavarodnék. Amúgy az én macsekom 5 évesen kezdett mindent megjelölni a lakásban. Azóta kinti cica lett,télen a garázsban melegszik. De kérdezd meg a dokit. Lehet, hogy bent felejtette az egyik golyóját. Ilyen zenére én sem tudnék koncentrálni.
2015. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végignéztük a procedúrát, mindkettőt kivette, meg is kérdezte, hogy kérjük-e pörkölthöz...-.-aztán simán a kukába dobta.
2015. nov. 2. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de leginkabb valami miatt megborult a hormonhaztartasa. Nezesd meg dokival.

Es ha lehet, most valami hozzaertobbel...

2015. nov. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mutet alatt cigizett. A masik allatorvos a varosban meg amikor mutet elott elaltatta a cicamat nem aludt el. Meg harom injekciot kapott. Azt hittuk csak boditani akar...de ez neki altatas volt. A kutyat is ketszer altatta. Na ez Salgotarjan.
2015. nov. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!