Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal?

Mit tegyek a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos cicám, ma reggel egy kocsi elütötte.. szerencsére nem lett komolyabb baja, lábára picit sántít..előbb véreset pisilt, mi baja lehet?:(

2015. nov. 5. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi baja lehet? Mondjuk elütötte egy autó?

Állatorvos...

És ezt még monndai kell...

2015. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs komolyabb baja? Mert nem látod? Vagy mert nem laposan találtad meg?
2015. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ÁLLATORVOS, DE AZONNAL!!!

Hogyhogy mi baja lehet?! Elütötte egy autó, ember!! Ha téged ütött volna el egy kocsi és húznád a lábadat meg véreset pisilnél, már rég a kórházban üldögélnél a dokira várva. Azonnal állatorvoshoz kellett volna vinned a cicát is! Ugyanis attól, hogy te nem látod rajta, hogy komolyabb baja lenne, még könnyen lehet belső sérülése, vagy akár súlyosabb belső vérzése is.


Szóval a kérdésre, hogy mit tegyél a cicáddal, csak azt tudom válaszolni, hogy máris pakold be szerencsétlent egy macskahordozóba, és most rögtön irány az állatorvos!

2015. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy állatorvos.. Sajnos hétfőn kapok fizetést, jelenleg nem telik rá..én is állatorvoshoz vinném, de ezt hétfőn tehetem meg.

Csak gondoltam hogy kiírom hogy aki esetleg hasonló helyzetben volt mit tett, mit tehetnék neki addig házilag.

2015. nov. 5. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok állatorvos ad lehetőséget, hogy fizetéskor rendezd a költségeket. Keress olyat. Pár óra is sok lehet
2015. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hétfőn már valószínűleg nem lesz cicád, akit állatorvoshoz vihetnél. Véres pisilés belső vérzésre utal, minimum a veséje károsodhatott, szóval ha kicsit is jelent neked valamit az a cica, akkor elviszed egy állatorvoshoz de még ma, minél előbb, mert az órák is számítanak! Normális, állatszerető állatorvos megérti, hogy fizetni csak hétfőn fogsz tudni, ha bent kell tartani a cicát, akkor meg úgyis csak akkor fizetnél, amikor elhozod.
2015. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress olyat, akinél tudsz később fizetni. Ha belső vérzése van ( a véres pisilés elég aggasztó) akkor órákon belül is elpusztulhat, ha nem kap segítséget.
2015. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom még ma elvinni. Köszönöm a segítséget, tényleg nagyon aggódom:(
2015. nov. 5. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk az öreg kandúrt ütötte el úgy hogy elvágtatott, azt hittük nem lett baja, meg egyébként is elég vadóc macska Volt, esély nem Volt megfogni normál esetben Sem.

Akkor elvágtatott, azt hittük minden rendben, nem is találtuk.

Másnap a szembelevö bokor mellett találtuk meg eldölve.

A lényeg hogy nincs 3 napod!

2015. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A véres vizelet belső sérülés jele. Keress meg egy macskamentő alapítványt, ők tudnak neked segíteni olcsóbb ellátással, halasztott fizetéssel.
2015. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!