Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A házi macskánk neki dől a...

A házi macskánk neki dől a forró kályha csőnek, nem fogja megégetni? Nem fog oda ragadni a szőre?

Figyelt kérdés

Házi macska, de sose alszik a szabadban és most, hogy befűtöttünk forró a kazánnak a csöve és hozzá dől, a mi kezünk már nem állja. Nem lesz semmi baja?

Persze tudom, hogy szeretik a meleget, de ez mégis más.



2015. nov. 7. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A cicát a szőre jól hőszigeteli. Kesztyűben ti is megfognátok a csövet szerintem. Akkor lehet gond, ha nekibújva elalszik, mert álmában nem veszi észre, ha mégis túl meleg.
2015. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi se tartjuk ott a radiátoron sokáig a kezünket, mert elrántjuk egyből,ha èrezzük,hogy ez már èget ès túl forró. Szerintem ezt a cicák is èrzik. Csak más ha pl egy kesztyűvel fogjuk meg a radiátort úgy azèrt jobban bírnánk mi is. Mert szerintem is a szőre miatt nem èrzi egyből úgy mint mi:)
2015. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...csak egyszer kell megéreznie a forróságot, utána tudni fogja, mit szabad és mit nem. Ez ellen nem tudsz mit tenni, a macskák a leglehetetlenebb helyekre fészkelik be magukat, ha akarod, ha nem.


A kályhacső is ilyen.

2015. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grace23forever válasza:
Nem lesz semmi baja megtanulja de nekem is a cicám nagyon szaret ott lenni ezért a kájha vagy radiátor elé teszem az ágyát vagy egy pokrócot
2015. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!