Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha ivartalanítva lesz akkor?

Ha ivartalanítva lesz akkor?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kandúrom és tegnap kiverte a biztosítékot..fekszek az ágyban és odaspriccelt a takarómra...úgy hozzá tudtam volna vágni a falhoz,hogy fel nem kel...de inkább kimostam a takarót meg minden...Ha ivartalanítom akkor megszűnik ez az "össze vissza pisálok még akkor is ha tiszta az almom"?Már az agyamra megy..ha így folytatja akkor meg kell tőle váljak..
2015. nov. 21. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nézd Gab szar. a macskát inkább kint tartsd és ne a szobádban. Most komolyan, ez állatkínzás. Ha vécéznie kell ki kell engedni, de hülyeség macskát a házban tartani. Mi max beengedjük egy kicsit, és már zavarjuk is ki, vadászik, éli kint az életét. Ha meg panelos vagy, akkor gázosabb.
2015. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Panelos vagyok,6 éve szobacica..de nagyon zavar amit mostanában csinál..rám támad,mindent megjelöl...Ivartalanítás segít?
2015. nov. 21. 17:13
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
én barbár dolognak tartom az ivartalanítást, azt nem tudom segít e, de a macska ugyanúgy kiereszti a vizeletet és az ürüléket.
2015. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok de a helyjelölés abbamarad nem?Vagy mit kéne tegyek?Nincs szívem menhelyre adni..vagy elaltatni..
2015. nov. 21. 17:25
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Egy próbát megér az ivartalanítás + az összes összehugyozott cucc profi fertőtlenítése, hogy ne érezze rajtuk a szagot. Viszont azt tudnod kell, ha ez rögzült viselkedésforma akkor azt önmagában az ivartalanítás nem oldja meg (azt a tanítás oldja meg).


Ha hirtelen kezdett el pisilni mindenfelé, akkor amennyiben nem váltottatok mostanában almot/nem hanyagoltátok el a cica wc takarítását irány az orvos egy egészségügyi ellenőrzésre.


"Nincs szívem menhelyre adni..vagy elaltatni.." Szégyelld össze magad, hogy bármelyik lehetőség is az eszedbe jutott!

2015. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

A spriccelős jelölést abba fogja hagyni, és le is nyugszik. Nem tudom, mióta számít állatkínzásnak az ivartalanítás, pláne egy szobacicánál, akinél aztán abszolút semmi szükség nincs a jelölésre és a harcra...

Mivel panelmacsesz, neki is és neked is könnyebb lesz az élet herélés után. Pár pillanat a műtét: lézerrel lenyisszantják és ennyi is volt, aznap viheted haza.

2015. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most a héten keresem fel a doktor urat,hogy mikorra lenne időpontja. :) Mert Decemberben utazok el 2 hétre külföldre és nem merem itt hagyni,hogy mindent szétpisiljen...
2015. nov. 21. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Elegge nagy butasag volt hat evig varni a dologgal.

Ivartalanitas utan nagymertekben merseklodni fog a dolog, de mivel ilyen idos, ott marad a riziko, hogy nem mulik el teljesen.

Bar, ha ezalatt a hat ev alatt nem fojtottad meg, akkor valoszinuleg nem olyan intenziven jelolo, hogy ne muljon el.

2015. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Így van. :D
2015. nov. 21. 18:20
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Az én macskám ivartalanítva van kicsi kora óta valószínű ezért nem csinál nekem ilyeneket. Ajánlatos ivartalanítani. Minél előbb annál jobb!!
2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!