Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős koráig kell...

Mennyi idős koráig kell junior tápot adni a cicának?

Figyelt kérdés
Első cicám lesz és szeretnék mindent tökéletesen csinálni. Még semmit nem vettem meg, de január eleje óta kutatom a témát! Mamáméktól lesz elhozva szerető környezetből.
2010. márc. 20. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá van írva a tápokra, milyen korosztálynak ajánlják és hogy adagold, nehéz elrontani :)
2010. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig. Érdemes jó minőségű macskakaját adni neki a kezdetektől, hogy megkapjon minden fontos vitamint, és semmiképpen sem junior kutyakajával etetni, mert az nem ugyanaz! A száraz macsieledel jobb, mint az alutasakos vagy a konzerv, abban csak szója van.
2010. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sokat segítettek!
2010. márc. 21. 07:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Álatlában a kölyök macskáknak 12 hónapos koráig kell junior tápot adni. Próbálj olyan tápot választani ami egyszínű, tehát nincs benne pirosra, zöldre festett táp, mert azok színezékeket tartalmaznak. Általában a kölyök macskák(legalábbis az enyém), nem igazán szereti magában a száraz tápot, így aztán összeszoktam keverni egy kis alutálkás kajával. Fontos hogy azt is nézd meg hogy ne legyen benne színezék és tartósítószer és hozzáadott cukor. Legalább 50%ban tartalmazzon húst és egyéb nyomelemeket, ásványi anyagokat, vitaminokat. Nem kell feltétlenül a legdrágábbat venned. Az én perzsám pl. nem ette meg a drága kaját. Neki a DMben kapjató alutálcás junior kaja jött be ami 50% húst tartalmaz. Így aztán kedvére válogathat a száraz és a nyers kaja között.
2010. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!