Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó almot keresek 12 hetes...

Jó almot keresek 12 hetes szobacicának?

Figyelt kérdés
Már kétfélét próbáltam, végülis puding próbája az evés. Az első csomósodó volt, ami vízben szétment, mint ha sár lenne. A második nem ilyen, és pici salakszerű, az a nem csomósodós. Az első sokkal jobb volt, ezt széthordja a macska a talpával, és a vízben nem egy szét ha felmosok vagy kimosom az almot, nagyon idegesítő. Milyen a legjobb? Úgy hallottam valami szilikonosra esküsznek? Konkrét típust tudtok mondani? Amit pl Fressnapfban lehet kapni, az van a közelben és sokat árulnak de nem tudtam eligazodni.

2015. dec. 3. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ez jött be. Imádjuk! (cicástól).


[link]


Amúgy itt ajánlotta valaki a gyakorin, itt kerestem rá a végén, mert sokat kínlódtunk az alommal és már a végén kicsit ideges voltam. Ezt, mikor először meghozták, beleöntöttem az alomtálcába, a cicám beleszagolt, és azonnal beleült, és nagyon megkönnyebbült, innen jöttem rá, hogy korábban ő is szenvedett a problémától, nemcsak én. Szóval ezt fél perc alatt fogadta el, az előző szilikont vagy másfél-két nap alatt. Már meg se néztem, mi van ráírva, meddig tart, addig egy se tart, rendszeres takarítás mellett se, pedig én is normálisan takarítom. Nekünk az olcsó azért volt drága, mert állandóan elhasználódott, és rövid idő alatt nagyon sok zacskó olcsó almot meg kellett vennem. A bentonit porzott (szerintem a második, amiről írsz, az az). Próbáltunk zeolitot, és fressnapfes szilikont is, másmilyet is, de lefolyt az aljára a pisi, és a legtöbb alomnál bizonyos szagok is terjengtek, ami engem eléggé zavart. Ez volt az a pont, amikor az internethez fordultam.

Ez felszívja a folyékony dolgokat és nincs szaga, van illatmentes, vagy két illatban. A szállítás pedig kitűnő.

2015. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi, adok neki egy próbát!
2015. dec. 6. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!