Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkezdte kaparni a...

A macskám elkezdte kaparni a kanapét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A napokban elkezdte kaparni a macskám a kanapét. Van egy kisebb kaparófája de most már nem igazán használja. Lassan ott tartunk hogy eladjuk mert anya már tiszta ideg.(persze tudom hogy nem szeretné csak már nagyon ideges) Vágjuk a karmait de akkor meg rágja a bútort. Szóval szeretnék ötleteket kérni tőletek hogy mi legyen?Vegyünk nagyobb kaparófát, vagy mi??

2015. dec. 5. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, a miénk is tiszta szégyen, ahogy kinéz
2015. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát és nálunk aztán a bőrszék is gyönyörűen néz ki!! Azt használja karomélesítésre, nem a kaparófát!!
2015. dec. 5. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél egy kis vízipisztolyt és amikor olyat tesz, amit nem kéne, küldd meg vele alaposan. Nálunk már az is elég, ha nyúlok a pisztoly felé.Légy következetes és hamar élhető macska lesz.
2015. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam!!! Hát ez nagyon jó!! :D
2015. dec. 5. 14:35
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
porold ki a falon a macskát, had tudja hol a helye.. ;))
2015. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam is bevált a vizes fegyelmezés, sosem használt növénypermetezőt töltöttem tele vízzel és azt használtam. Viszont ez sem garancia arra, hogy amikor senki nem látja, nem fogja kaparni a kanapét.

Macskatávoltartó spray is létezik, amivel ha befújod a bútort, állítólag nem megy oda a macska, de az én macskámat ez nem érdekelte. Másnál persze beválhat.

2015. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vágd le a körme hegyét,mert nő és fáj neki, és ott koptatja, ahol tudja.
2015. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A mienk is szétkarmolta már az összes bútort! Tiszta szégyen ahogy kinéz, már rongyosak a szélei.Nem tudom, mikor lesz új...Az biztos hogy addig nem, amíg a macsak itt él! A körmeit levágni? Jó, de ahhoz szerintem kellene egy bivalynak való adag altató, különben engem is széttép, ha csak úgy neki állok körmét vágni.Már próbáltam, nem lehet.Én rácsapok olyankor mikor karmolja a bútort.De most én is kipróbálom a vizeset!

Ma lehugyozta a kabátomat, amúgy meg állandó jelleggel bassz a takarót!Ezekről nem lehet leszoktatni.Nagyon ideges vagyok!

2015. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: ivartalaníttatni kell.
2015. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 éves a macskám, még lehet ilyenkor ivartalanítani? És akkor biztos nem fogja körbejelölni a lakást, meg baszni a takarót?
2015. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!