Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányt a macskám. De milyet?

Hányt a macskám. De milyet?

Figyelt kérdés

Olyan formája volt, mint egy normál székletnek. Színe is olyan volt, csak picit világosabb. Láttam, hogy táp volt benne, és a hányadék színe inkább hasonlított a tegnap esti konzervhez. Ez a cica állandóan habzsolna, ha tudna.

Most semmi baja nincs, játékos, bújós és dorombolós, mint eddig. Ha simogatom a hasát, az sem zavarja.

Ha kiraktam neki az ennivalót, és hagyott belőle, azt vegyem el előle, hogy ne egyen folyamatosan? Mert apránként szépen lassan mindig befalja a maradékokat is, és utána még próbál kuncsorogni.

Reggel, este adjak neki, vagy többször/kevesebbszer? Mit egyen: házi kosztot, vagy konzervet, száraz tápot?

Az baj, ha ma nem adok neki enni, csak a víz lesz előtte?



2015. dec. 14. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Ha kijár a cica, lehet, hogy kint evett valamit, ami utána kijött. Vagy csak túl sokat\gyorsan evett. Szerintem adj neki egy nap többször, de mindig keveset. Ha konzervet eszik, akkor pl az egyik felét reggel, a másikat este. Én mondjuk csak reggel adok konzervet a cicáimnak, napközben ha még éhesek, van nekik kirakva száraz eledel. Ennyi elég is nekik. Nem baj ha kuncsorog, legyen egy rendszer, hogy mikor eszik és mit, és egy idő után rá fog jönni ő is hogy mikor van evés.
2015. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
1es vagyok. Házi kosztot adhatsz neki nyugodtan, nálunk is megeszik a maradékokat. Van, hogy főzök nekik csirkenyakat, lábat, azt is szeretik. Szerintem adhatsz azért neki ma is enni, legfeljebb kevesebbet.
2015. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Szafica ***** válasza:
48%
Nem lehet hogy a szőrt hányta ki?Nekünk akkor hányt széklet formájút, mikor sokáig elfelejtettünk szőroldót adni neki.
2015. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Teljesen benti cica, nem szokott kijárni. Gyorsan szokott enni, és sokat, ráadásul ha marad neki kaja, állandóan (10 percenként) azt eszi, amíg el nem fogy.

Már megint hányt. Aludt egyet és ment be az alomba hányni... Azt hiszem, ma még azért se kap. Remélem nincs semmi baja.

2015. dec. 14. 08:13
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, tömény volt, mintha kakit hányt volna ki szó szerint, viszont láttam benne tápot. Most nem tudtam megnézni milyet hányt másodszorra, mert elásta gyorsan.

Először egymás után 3x hányt, egy nagy adagot, egy kisebbet majd a végén 1 cseppet. Most megint, de nem tudom mennyit. Végzett, elkaparta és most visszafeküdt...

2015. dec. 14. 08:15
 6/17 A kérdező kommentje:
Most már mondjuk inkább fekszik, mint játsszon.
2015. dec. 14. 08:28
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem múlik el akkor állatorvos. Mielőtt komoly baj lenne.
2015. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Remélem elmúlik és nincs semmi komoly, mert így karácsony előtt semmi pénzem, anyám meg egy forintot nem ad állatorvosra... Úgy aggódom, mindjárt sírok...
2015. dec. 14. 09:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Már szaladgál mindenfele, bejárta a házat... :) Remélem javul. Felhívtam az állatorvost, és mondta, hogy ha ma nem javul, holnap vigyem be.
2015. dec. 14. 09:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Szőrt hányt. Az enyémmel is előfordult már.
2015. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!