Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi lesz vele?

Szerintetek mi lesz vele?

Figyelt kérdés

A szomszédunknak van egy öreg kandúrja,vak már szegény.A mamám vigyáz rá,ameddig a pasas külföldi utakra járkál.Haza szokott menni,de mivel a fickó velünk szembe lakik,valószínű,ahogy szegény cica kóválygott valami elüthette.(Csak erre tudunk gondolni..)Hazajött,a hátsó fele be van rogyva,egész nap fekszik,enni nem eszik,inni nem iszik.Állatorvoshoz nem tudjuk vinni,messze van,autónk nincs,vidéken lakunk.Még annyit,hogy az alatta levő pléd véres volt.

A pasit nem érjük el,ha a macska esetleg meg is hal,hova temessük el?Mit csináljunk vele?Nehezen veszi a levegőt is,igen öreg már.Nem akarjuk zavarni őt,a vér csak kevés jött neki,valahonnan hátulról,pontosan nem tudom,megnézni félek,nem akarjuk megzavarni sem.

Elnézést hogy ilyen tudatlan vagyok,de nagyon szeretem a cicát..

12/l



2015. dec. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegényke. Nem lehetne valahogy mégis eljuttatni állatorvoshoz? (Megkérni valakit, vagy házhoz hívni egy dokit, aki beviszi magával).

Egyébként valószínű, hogy meg fog halni. :(

Kertbe legalább 60-80 cm mélyre lehet eltemetni őt. De próbálj mamáddal beszélni, hogy hívjon állatorvost, hátha menthető még szegény.

2015. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

elméletileg a knykk indít mindenhova buszt. mivel te diák vagy, ezért 50%-ost tudsz venni, vagy taxit hívni. valószínű összeverekedett(megkínozták) be is tudod borogatni, de hogyha valami tényleg lenne a biztonság kedvéért húzz magadra gumikesztyűt hogy el ne fertőzőggyön. mindenesetre hagyd a szobádban!

ha kérdésed van írj!.

2015. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,naggyon köszönöm a segítséget..!Az állapota ugyanolyan még mindig,de mintha javulna már.:)
2015. dec. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!