Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Macskám annyira...

Segítség! Macskám annyira megijedt, hogy bepisilt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szobám ablakában volt, soha nem félt semmi hangostól, porszívózni még nem porszívóztam mellette, de nem is tudtam, hogy ezt váltja ki.

Elkezdtem, és egyből húzódott az ablakom másik végébe, elbújni akart.

Leállítottam a porszívót, mert láttam hogy nagyon megijedt. Odamentem hogy megnézzem, láttam hogy remeg mint a kocsonya, és hogy bepisilt.

Azóta semmit nem csinál, nem mozgolódik, semmi. Eldobom neki a játékát, akkor mindig egyből, mint aki vadászik, lecsap rá, meg ez a cica megállás nélkül játszik. Most meg semmi.

Enni eszik, meg iszik is, csak játszani nem hajlandó. Nagyon megijedhetett. Hogyan nyugtassam meg? Simogattam dorombolt is, de egyszerűen fél most mindentől, elbújik az asztal alá, vagy közel hozzám.

Mit tegyek?



2015. dec. 25. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Várható volt hogy meg fog ijedni, ha még nem találkozott a porszívóval. Egy idő után meg fog nyugodni, nem baj ha most még nem akar játszani, időt kell hagyni neki.
2015. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Most csak alszik, itt mellettem.
2015. dec. 25. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb macska számára nagy hangos állat a porszívó. Az enyémek évek alatt sem szoktak hozzá, a haveromé meg bátran megtámadja.
2015. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kicsike meg. Megszokja jdovel es amikot eloveszed a porszivot, majd magatol eliszkol. Foglalkozz vele egy ideig a proszivozas utan, ha meg dorombol az jo, mert annak onnyugtato mehanizmusa is van
2015. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aznap estére már rendben volt, dorombolt és játszott rendesen. Már meg már teljesen oké minden. 6 hónapos ivartalan fiú
2015. dec. 29. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról, hogy becsapta a huzat az ajtót, és annak a csattanására vált idegbeteggé egy hónapra a macska...
2016. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!