Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma ivartalanították a kandúr...

Ma ivartalanították a kandúr macskámat. És bepisilt. Mikor fürdethetem meg? (nem túl kellemes a szaga. )

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd, csak törölgesd meg vizes ronggyal. Ha már magához tért és jobban érzi magát, meg fog mosakodni.
2013. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még ne, törölgesd át. Majd ha visszanyerte az erejét teljesen.
2013. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amint magához tért rendesen, pikk pakk rendbe fogja kapni magát, nem kell semmit tenned. Ha nagyon zavar, valóban áttörölgetheted vizes ronggyal, de ez sem feltétlenül szükséges.

Az én cicám egyszer egy komoly műtét után 3 napig a saját véres pisijében fetrengett, az egész macska olyan volt, bele volt száradva a bundájába. Áttöröltem vizes ronggyal, de úgy is nagyon büdös maradt, igazából csak a vastagját szedtem le. 2 hét múlva lekerült róla a gallér, és egy órán belül olyan volt a bundája mint újkorában. :)

2013. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szegényt úgy sajnálom, bepisil, hány... Rossz így látni.
2013. jan. 29. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk kb 1éve lett ivartalanítva, elég hamar észhez tért.

Megijedt a rajta lévő gallértól így beszaladt az ágy alá és bepisilt. Aztán olyan szépen rájött, hogy tudja magát tisztítani. Még enni is tudott rendesen. Így kb fölöslegesen volt rajta, mert nyalogatta magát...

2013. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szóval ne fürdesd, max csak töröld át finoman. Majd ő elintézi magának :)
2013. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, hamar helyre jön, Ilyenkor kóvályog egy darabig, fel akar ugrani ide-oda. De aztán egyszer csak hirtelen eldől és elalszik. Amikor felébred még bágyadt lesz, de már nem fog dölöngélni meg hányni meg ilyenek. :) Holnap még meg lesz sértődve, de már jól lesz. Holnaputánra mint ha mi sem történt volna. :)


Az enyémnek sikerült akkor bepisilnie, amikor bebújt az ágyba a takaró alá a lábamra. :)

2013. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódok annyira érte... :) csak furcsa a helyzet mert nagyon szeretem a macskámat, és szegény nagyon rosszul néz ki
2013. jan. 29. 14:12
 9/14 Vicuska87 ***** válasza:
71%

Ivartalanítás után, mindig ilyen! Ténleg törölgesd át langyos nedves ruhával...

Ne fürdesd, majd ha minden a normális kerékvágásba jut, akkor rendbe rakja a bundáját ő maga!

2013. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, megértelek, nagyon nehéz ilyenkor, szörnyű így kínlódni látni az állatkánkat. :(

És később sem lesz könnyebb. Nekem két cicám van, mindkettő 2x volt már műtve életében, is mindig ugyan olyan rettenetes megélni ezt a néhány órát.

2013. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!