Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táp lenne megfelelő a...

Edge of a revolution kérdése:

Milyen táp lenne megfelelő a macskám számára?

Figyelt kérdés
Egy fiatal, ivartalanított, benti tartású kandúrról van szó, kinézetre brit kék beütéssel, de származása ismeretlen. Ezeket néztem: Cat Chow Special Care Sterilised, Schesir Cat Sterilized and Light with Chicken, Brit Care Cat Missy for Sterilized, Happy Cat Supreme Sterilised. Ezek közül melyik a legjobb az elhízás megelőzésére illetve a tipikus húgyúti megbetegedés ellen? (Tudom, a legjobb macskatápok az Orijen és az Acana, de szüleim ezt nem engedik megvenni, még Royal Canint sem, így ezek merültek fel bennem) Más javaslatokat is elfogadok, amit meg lehet venni max. 1500 Ft/kg áron. Köszönöm előre is.

2015. dec. 28. 14:16
 1/2 anonim válasza:
Szerintem vigyél mindenfélét (kicsi csomagot) neki és figyeld ki melyik ízlik neki. Mi is ezt tettük neki a Happy cat macskatáp volt a nyerő :)
2015. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az összetételét nézd meg. Legyen benne minél több hús, vagy hús származék, lehetőleg ne legyen benne húsliszt, csontliszt, minél inkább olyan dolgok legyenek felsorolva, amit a te gyomrod is bevesz, amíg elolvasod :). Meg kérdés, hogy mindent szeret-e a macskád (minden húst). Kezdetben mindenesetre kisebb adagokat vegyél, azzal próbálkozz.
2015. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!