Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Súlyos lehet a betegsége a...

Súlyos lehet a betegsége a cicának?

Figyelt kérdés

Mamámnak van egy 6-7 év körüli cicája, mivel ritkán tudom csak meglátogatni így minap vettem észre, hogy a cicának remeg a szája és nagyon folyik a nyála, annyira, hogy mamám zsebkendőt tesz alá, hogy ne kenjen össze mindent.

Azt mondta már vagy egy hónapja ilyen. Állatorvoshoz akartam vinni de annyira vad cica, hogy nem engedi, hogy megfogjam meg is karmolt. Kihívtam az orvost viszont együtt sem jártunk sikerrel még annyira sem tudtuk lefogni, hogy nyugtatót adjon neki. A hordozóba sehogy sem tudtuk berakni, lefogni sem tudom annyira rúg kapál harap, egyedül mamám tudja oda csalogatni magához, viszont azt semmi kép sem szeretném, hogy őt megharapja vagy megkarmolja. Kesztyűben is próbáltam elkapni de annyira vad, hogy cibálja le a kezemről. Tudnátok segíteni, hogyan tudnám becsalogatni a hordozóba?



2015. dec. 30. 00:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy nem ugy mész. Probald meg hogy te etetés, itatod, foglalkozol vele. Akar finom jutalomfalatokkal is megetetheted. Es ugy is mar jobban fog kötődni hozzad. Jatsz vele... Tudod az én cicám is hasonlóan vad es felenk volt de sok idő es foglalkozás...
2016. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!