Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy bírjátok ha a macskátok...

Hogy bírjátok ha a macskátok (benti cica) össze visza fel ugrik mindenre és esetenkent le is ver és össze is tör dolgokat?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Le lehet őket szoktatni valahogy? Meg csak öt honapos a cica, nagyon szeretem, semmi pénzért nem válnék meg tőle, csak néha az őrületbe tudd kergetni a kis csintalan rosszaságaival, mikor fog meg komolyodni?
2016. jan. 1. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kinövi akkor már egész nap csak aludni fog ez kb olyan 1 éves korától lesz.
2016. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az én cicám kb hat éves és ígyis szokott összevisszaugrálni meg szaladgálni de ügyes és nem szokott semmit leverni :D
2016. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ismerős, de ő nem kutya, így a legtöbb amit tehetsz, hogy leveszed a törhető dolgokat amiket elér és fel tud menni. Illetve ha lehet kicsukni a szobából de akkor meg gondolom nyávog meg ajtót kapar.
2016. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Enyém épp most mászott le a karácsonyfáról :) Nem borította fel, nem vert le semmit. Egyébként áprilisban lesz 2 éves.
2016. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom mindenkinek más egy kicsit a tapasztalata, szóval a cicátol is függ a dolog. Akkor mar tenyleg csak remélem hogy meg fogg ugyesedni. A tegnap este le verte szegény az egyik virámomat, biztos ő is meg ijedt tőle, utána el bújt és nem akart elő jönni. Kb 10 percig. Na meg naponta kisseb nagyob dolgok... Ez csak azóta van amióta tanúlgat ugrani. Hátha ügyesebb lesz... Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. jan. 2. 07:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit lehet elrakni zárható szekrenybe, vagy vitrin mögé.

A mi egyik cicánk szándékosan veri le a dolgokat. Nem egyszer kaptuk már rajta, hogy félre hajtja a fejét, majd pofozza a tárgyat és ahogy leesik néz utána.. Ezután veri le a következő dolgot... Szóval mindent el kell rakni,mert a kint felejtett poharaktol kezdve a tányérokon át, mindent képes leverni. 1 polcunk van, amire nem tud felmenni, mert a fal közepén van és nincs körülötte semmi, amiről át tudna mászni. Ezen a polcon vannak a képkereteink és a virágok.

2016. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Másik jó szokása, hogy a szárítóról lopkodja a zoknikat és beviszi az ágy alá.. Meg a használt zsepiket stb.. Úgyhogy résen kell lenni:D
2016. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó :) nem irigyellek azért... Remélem az enyem csak véletlenül csinálja. Azért egy időre tenyleg el teszek minden törhető dolgot biztos ami biztos és ha majd nyugisabb lesz meg próbálok mindent visza tenni a helyere hátha akkor már nem lesznek ilyen balesetek.
2016. jan. 2. 10:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém soha nem vert le semmit. 10 hónapos, tökéletesen közlekedik. Rohangál, ugrál, mászkál, vegulis vigyázzba nem állhat. Kutyatol elteroen, meg kellett szoknom, hogy nem csak a vízszintes felületeken közlekedik :D. Ahogy nő, komolyodott/dik. Azért volt "kedvencem": időnként rajott, hogy amikor lefekudtunk, ő elkezdett túrázni a szobában: beepitett szekrénybe bemaszni, a felsobe, mert nyitva maradt az ajtó. Aztán hallgattam, hogy mászkál, felkeltem, már alig láttam, a legfelső konyvespolcon találtam meg. Nem akart lejonni:). Hajnali egykor... Mivel rajott, hogy nem nagyon értékelem, és mindenhonnan levakartam, abbahagyta. Legalábbis remélem.
2016. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"mindentleverő" cicám nekem is volt. Ő még réfejelt azzal, ha női vendégünk volt, figyelni kellett, hogy ne férjen a táskákhoz, mert mindent kirámolt belőlük és bemászott a helyükre :)
2016. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!