Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma találkoztam a kertemben...

Ma találkoztam a kertemben egy fekete kandúrral. Vissza fog még jönni? Odaszokik majd hozzám?

Figyelt kérdés
Sajnos a probléma az, hogy a két lány cicám eléggé összeveszett vele. Szeretném, ha ott lenne a közelemben, de félek, hogy elijesztik. Gyönyörű macska és okos is. Emberbarát, ezért szerintem nemrég elküldhették valahonnan. Mit tegyek? Küldjem el, vagy nyugodtan odaszoktathatom magam mellé?

2016. jan. 2. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne piszkáld és ne akard odaszoktatni. Valószínűleg valamelyik környékbeli macskája lehet. Elég nagy területet be szoktak kószálni - főleg az ivaros kandúrok, pláne, ha tüzelő nőstényt éreznek. :D

A verekedés teljesen normális viselkedés, területharc. Azzal, ha odaszoktatnád, megbontanád a rendszert és a meglévő macskáid nem lennének hálásak, hidd el.

Valószínűleg időnként fel-feltűnik majd a színen és kész. Persze ha azt látnád, hogy éhezik vagy baja van, az más, akkor foglalkozz vele.

Attól meg ne félj, hogy elijedt, nem olyan félősek. Az én macskámat lassan egy éve fűzi a szomszéd kandúr. Viszonzatlan szerelem, csak verést kap szegény, mégis minden nap visszajön. :D

2016. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!