Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Álmomban találkoztam egy...

Álmomban találkoztam egy hosszú barna/fekete hajú lánnyal, akivel össze is jöttem. Nagyon aranyos és kedves volt. Kicsit alacsony és vékonyka volt. De ki lehetett Ő?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyes kutatások szerint csak olyan emberről álmodhatsz akivel már találkoztál vagy hosszabb ideig figyelted.
2015. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges. De most állandóan ő jár a fejemben.
2015. márc. 7. 08:02
 3/9 anonim válasza:
Esetleg leírnád pontosabban, hogy hogy nézett ki? De igaza van az egyesnek!
2015. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alacsony, vékony, tiszta-szép arc, aranyos mosoly, hosszú(kb háta közepéig érő)-barna haj. Laza, de mégis visszafogott öltözetben volt. Nem volt sminkelt. És arra emlékszem h valami baja volt a szüleivel. A háza elött taliztunk, de el kellett mennem, mert mert mentek a szülei autóval haza és azt mondta, hogy jobb ha elmegyek. Átöleltük egymást, kb 1percig , egy gyengéd puszi és elmentem. Ezután felébredtem. Az egész az utcán a háza előtt volt.
2015. márc. 7. 09:13
 5/9 A kérdező kommentje:
A haja színe az barna vagy fekete volt. Nem tudom pontosan megmondani, mert szürkület volt.
2015. márc. 7. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer lehet, hogy csak simán elsétáltatok egymás mellett. És onnan van meg a fejedben ez a lány. Próbálj meg visszaemlékezni, hogy volt e őrá hasonlító ismerősöd, iskolatársad.
2015. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt ül a buszon O.o
2015. márc. 9. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez még rám is passzolna, csak én sminkelem magam. No meg nem ülök a buszon.:D

Menj oda beszélgetni, vagy meséld el az álmodat. :D

2015. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A poén az az h ismerem, de amikor meglátott, nem ismert meg. Szal nem erőltettem.
2015. márc. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!