Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan gyógyítsuk meg a...

Raccccz kérdése:

Hogyan gyógyítsuk meg a macskánk sebét, ha nem lehet bekötözni, és mindig lenyalja a gyógyuló sebet?

Figyelt kérdés

14 éves nőstény macskánknak valami felsértette az oldalát, így egy véres sebe van. Elég gyorsan elkezd gyógyulni, de mindig lenyalja a vart, így a seb kivérzik újra. Megpróbáltuk bekötni, de nem marad rajta a kötés. Közel van a mellső lábához így letornázza magáról néhány óra alatt. A sebre mézet tettünk, mert valaki ajánlotta, jó is lenne, ha nem nyalná le folyton.

Mit tegyünk, hogy a seb meggyógyuljon?



2016. jan. 3. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lenyalja, nem kaparja, akkor gallert kellene ra tenni. Allatorvos tud segiteni.
2016. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha neked lenne ilyen sebed, nem mennél vele orvoshoz?

szerintem a cica is megérdemelne ennyit. tudom nem olcsó, de szerintem nem fog sokat legombolni rólatok. mindenképpen vidd el, ha nem akarod,hogy valami fertőzés elvigye

2016. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!