Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan gyogyitsuk ki a kicsit...

Hogyan gyogyitsuk ki a kicsit 2.5honapossan a nathabol?

Figyelt kérdés
natha
2012. dec. 23. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, semmi házi praktika nincs ilyen picinek!
2012. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most lesz 3 hónapos a kisfiam és a hét elején elkezdett folyni az orra, köhögött reggelente. Kedden délután már berekedt, de szerencsére nem lázasodott be. Én szerdán vittem is orvoshoz, mert utánaolvastam és mindenhol azt írják, hogy 3 hó alatt lássa doki, ráadásul a legtöbb készítmény nem is használható. Az orvos mondta, hogy jól tettem, hogy elvittem, megvizsgálta és ő is azt állapította meg, hogy csak megfázás. Szívjam az orrát rendszeresen, használjam az orrsprayt és ennyi. Ha rosszabbodik vagy lázas lesz vigyem vissza. Annyi, hogy én szoptatom, így most jobban figyelek rá, hogy akkor és annyit egyen-igyon amennyire szüksége van. Most már kezd javulni. Én viszont most kezdtem el köhögni... :( Szóval sokmindent nem tudsz tenni, de orvosnak mindenféleképpen mutasd meg, mert ő még nagyon picurka! Ha szoptatod te ehetsz plusz C-vitamint, gyógyteát, mert a tejjel így ő is kap belőle!


Jobbulást a picurnak!

2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!