Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos nőstény cicának a...

4 hónapos nőstény cicának a 2kg-os testsúly ideális?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kis soványnak tűnik, képeken annyira nem feltűnő de olyan kis csontosnak tűnik nekem, nem olyan husos. De előtte még nem volt cicánk, szóval sajnos nem tudom, hogy jó súlyban van-e vagy soványka szegény.
2016. jan. 3. 23:08
 1/10 anonim válasza:
Elég, egy átlag hazimacska 3,5-5 kiló felnőttkorban, 4 hónapos csak, idővel erősödik az izomzata, ebben bizti vagyok :3 no para
2016. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Az én macskám felnőtt korban volt 2-3 kg... A mostani, akit már nagy termetűnek mondanék, 5 kg-os felnőtt kandúr. Mégis milyen fajta macskád van?? Hacsak nem valami nagytestű fajtatiszta macska, akkor én inkább soknak mondanám.
2016. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora egy 4 hónapos s nyilván változó is, de nem tűnik vészesnek.

A miienk felnőttként 3 kilósak, jár ide egy 5 kilós, de az hatalmas mellettük s egyébként is az a szememben. Láttam egypár macskát életemben, de azok mind akkorák voltak felnőttként, mint a mostani kettő.


De az azért látszik, ha megfogod, hogy csont és bőr vagy milyen. De nyilván közel sem az, akkor könnyebb lenne.

2016. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg sima házi macska, fehér alapon fekete foltos. 1 hónapos kora körül jelent meg a házunknál, csont és bőr volt. Befogadtuk, azóta velünk él. Nagyon játékos, eszik rendesen. De úgy veszem észre, hogy hosszra megnyúlt de nem hízott hozzá eleget, bordáinál meg gerincénél tűnik csontosnak.
2016. jan. 3. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, az enyem is annyi volt pont 4 honaposan, akkor vittem eloszor allatorvoshoz, mert akkor kerult hozzam. O azt mondta, hogy teljesen rendben van a sulya :) aztan vittem azota folyamatosan, soha nem mondtak, hogy tulsulyos lenne, vagy kover.
2016. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Teljesen rendben van.
2016. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mienk is 4 hónapos, és 2kg, most voltunk allatorvosnal.teljesen normalis.
2016. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 4. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ a "fazonja", hogy a szülők milyenek. Enyém nyurga, hosszú lábú, hosszú testű, majdnem 2 éves és 3 kg felett van, de az alkata miatt vékonynak tűnik. De mikor megfogom, érezni, hogy nem sovány.
2016. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó súlyban van.
2016. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!