Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy ideje köhög,...

A macskám egy ideje köhög, először azt hittem, hogy hány vagy ilyesmi. Aztán pár napja abbahagyta, nem csinálta (főleg mosakodás után szokta. ) most viszont megint kiengedtem ma, mert ki akart menni, és megint néha köhög, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy állatorvoshoz kéne vinni, de nem lehet... nem tudom betenni semmiféle zártabb helyre nem megy be... se dobozba, de a macskahordozóba egyáltalán, szétkapar, egyszer volt kisebb baja, megpróbáltam beletenni, kajával, aztán kisebb kényszerrel, de csak azt értem el, hogy szét lettem kaparva, arcom, kezem, mindenem... az állatorvos házhoz is jön? Mi van, ha nem tudom kifizetni?


Egyébként fut, dorombol, gonoszkodik(nála ez rendszeres szokás pici kora óta), zabál mint az állat(mint mindíg) és csak néha jön rá a köhögés, amikor én hallom ,mindig mosakvás közben...


2016. jan. 5. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szőrcsomó, de dokinak mindenképp látnia kéne. Vegyél neki egy hordozót, nem olyan nehéz belerakni, csak határozottan kell, lehet hogy szerzel néhány karmolást, de ha valami baja van a macskának az jobb lenne? Nem olyan drágák az állatorvosok, legalábbis mi állatklinikára járunk, és pár ezret kérnek el, ha veszünk valami terméket, pl bolhaírtót, akkor semennyit se, csak annak az árát.
2016. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy valószínűleg a szőr gyülemlett fel a macskában, vannak külön ilyen anti-hairball tápok, vegyél neki, és pár hét után majd nézd meg hogy javul e, de én konzultálnék orvossal a helyedben.
2016. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olcsóbban jössz ki, ha beleerőszakolod a hordozóba, mint hogyha az orvos kiszállási díjat is felszámol. Lehet, hogy ellenkezik, de az ő javát szolgálja, erre gondolj közben és vegyél fel hosszú ujjút vagy kesztyűt, hogy ne tudjon nagyon megkarmolni.

Szőroldó pasztát nem árt beszerezni, főleg ha hosszabb szőrű is a cica, de egyébként is hasznos lehet.

Ennek ellenére meg kéne nézetni a dokival, mert ha komolyabb baja van, akkor annak most kéne kiderülnie mihamarabb.

2016. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hordozóba legegyszerűbb úgy betenni, hogy felállítod a rövidebb, ajtóval szembeni végére, a macskát elkapod a nyakánál fogva, sutty bele és rázárod az ajtót.
2016. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: persze, a "nyakánál fogva" azt akarta jelenti, hogy a nyakbőrénél (grabancánál) fogva :)
2016. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!