Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este 6-kor ivartalaníto...

Tegnap este 6-kor ivartalanították a 7 hónapos kandúr szobacicámat. Az altató hatása kiment, de azóta nem eszik és nem iszik semmit sem. Már mindennel megkínáltam. Ha megszimatolja a kaját még a buksiját is elhúzza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Volt már valakinek hasonló esete? Picit hidegek a fülecskéi is..
2010. márc. 26. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám is nagyon rosszúl tűrte az altatást, nehezen ébredt, maga alá pisilt, nem evett, 2-3 napig nagyon óvatosan ugrált. Adj még időt neki, ha úgy érzi, enni fog.
2010. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendbe fog jönni, ne aggódj, víz legyen előtte mindig majd azt fog inni először. Most gondolom fáj még a műtét helye, és elmúlt az érzéstelenítő hatása is. Szerintem délután már fog inni és enni is. Amúgy fölkel vagy csak fekszik?
2010. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszaitokat


egyik szobából a másikba mászkál, meg odafekszik a szőnyegen is ahol a nap besüt

2010. márc. 26. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! még mindig bódult a drága, azért csak heverészget.

megjön az étvágya , ne aggódj, meg majd fogja nyalogatni is a sebét.holnapra már kutyabaja, meglátod.

üdv.

2010. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az már jó jel!:)
2010. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám ivartalanítás után 2 nap múlva evett először. Ne aggódj, még kába ilyenkor.
2010. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is most vették el a nőiességét. Az állatorvos azt tanácsolta hogy míg ki nem józanodik rendesen addig ne engedjem ki a szállító boxból. Mert szegénykém még nem tud lábra állni. Kínáltam neki vizet, de még nem kér. Nem kell aggódni sztem, kicsit furák ilyenkor. Az ember sem tud magáról altatás után.
2010. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

már több mint 24 óra telt el és még mindig nem iszik


alultasakos wishkas-ból adtam neki 3 db kis husit,mert ennyit fogadott el, ezt is nagyon nehezen, aztán 4-5 db jutalomfalatkát rejtettem el neki, azt ette meg. Utána kínáltam még de azóta nem kell neki semmi


ugye nem lesz semmi baja neki és rendbe jön??? nagyon kétségbe vagyok esve

2010. márc. 26. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! remélem azóta már jól van a cicód. hétvégén rendebejött?
2010. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!