Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám és az a gond...

Van egy macskám és az a gond vele hogy mindig kikaparja a földet a cserépből. Van valami ötletetek hogy mit csináljak hogy ne kaparja ki? Egyáltalán miétt csinálja?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy lehet hogy macskamentát kellene belerakni nehány növénybe.Vagy ez nem túl jó ötlet?
2016. jan. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A menta nem túl jó ötlet, mert azt a macskák többsége imádja, és csak odavonzza őket. Olyan, mint a gyereknek a csoki. Javasolni szokták erre, hogy kavicsot szorj a növény földjére. Amúgy igen, a benti macskak imádják a szobanövényeket ragcsalni is és atultetni is :), gondolom ott látja a természet megnyilvanulasait. Nekem is szép viragaim - voltak. Most macskám van. Nézd meg a neten a mérgező szobanövények listáját, azokat tedd valami elérhetetlen helyre!
2016. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél a föld tetejére nagyobb köveket. Locsolni így is tudod, mert átszivárog a víz közte.
2016. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kipróbálom :)

2016. jan. 9. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vettem akvárumba való díszkavicsot, az bevált.
2016. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!