Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak,...

Mi baja lehet a macskámnak, és hogyan tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Az egész két napja kezdődött. Reggel ahogy felkeltem megreggeliztem, majd kimentem az udvarra megetetni az állatokat. Minden a helyén volt, kivéve hogy nem találtam a hat hónapos kiscicámat. Nagyon sok ideig kerestem, mire megláttam a teraszon hogy az egyik szék alatt gubbaszt egy kabátra feküdve. Magamhoz emeltem hogy megsimogassam, majd letettem a betonra, de elkezdett dülöngélni, tág volt a pupillája, próbáltam etetni de csak nyalogatta az ételt. Nem tudtam vele mit csinálni, szüleimnek mondtam hogy hívjuk fel az állatorvost de azt mondták hogy hagyjuk pihenni. Ma megint így viselkedett és attól tartok hogy el fog pusztulni szegény. Kérlek segítsetek! 14/F

2016. jan. 10. 17:46
 1/8 gömbicica ***** válasza:
100%

okosabb voltál mint a szüleid!!!

állatorvos!!!!


nem pihenés :(:( elég ronggyul lehet az a cica azok alapján ahogy leirtad.


keress neki állatorvost!!!!

tudod. felelősek vagyunk az állatainkért!!!.

2016. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy el fog pusztulni, ha nem viszitek SÜRGŐSEN orvoshoz.
2016. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

simán lehet mérgezés. Ha nincs orvoshoz víve, hánytatva, bele is pusztulhat.


A szüleid meg nem értenek hozzá. Talán még találsz állatorvost, aki nyitva van, vagy kijön.

2016. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet mérgezés.

Lehet agyi probléma, például agyvérzés, agyi férgesség, agytályog. A nyulamnak is az volt. Tágak voltak a pupillái, a doki belevilágított, a fényre egyeltalán nem reagáltak, nem húzódtak össze, gyakorlatilag megvakult. Nem tudott megállni, eldőlt oldalra. Nem tudott enni. Akkoriban kezelt az orvos egy kutyát, ugyanezekkel a tünetekkel, agyvérzése volt.

2016. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak állatorvos tud rajta segíteni.

Nagyon fontos lenne, hogy csak akkor tartsunk macskát, ha tudjuk vállalni az oltást, ivartalanítást, jó minőségű táp költségeket. Ha az emberek vállalnák ezeket a dolgokat, akkor sokkal kevesebb macskabetegség, és sokkal kevesebb kóbor cica lenne...

Oltva volt? Ha nem, simán elkaphatott valami rémes vírust. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de aki ilyen esetben "hagyja pihenni" a macskát, és nem vállalja az állatorvosi költségeket, az nem felelős állattartó, nem való neki sem macska sem kutya.

2016. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

uhh.. ez nagyon sürgős.. már akkor azonnal orvoshoz kellett volna rohanni..az idő nagyon fontos.

Nagyon nem szép a szüleidtől, hogy szenvedni hagyják. Nem kell mindig azt hinni, hogy egy állatorvos több tízezerbe fog kerülni.

2016. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gömbicica ***** válasza:
mi lett a cicuval???? él még szegény?
2016. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsánat hogy nem figyeltem a válaszaitokat, minden rendben van. :) Szerencsére még időben cselekedtem, mára pedig szép nagy cica lett belőle. Köszönöm a segítségeteket!
2016. aug. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!