Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kapok macskának való...

Nem kapok macskának való bolhaírtó nyakörvet, ami kullancsok ellen is véd. Kutyákhoz van, az jó lenne a macskámnak? Csak a méretben más, vagy a hatóanyag is más rajta?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 10:00
 1/8 anonim válasza:
Mi megvettük a bolhaírtó nyakörvet, kullancs ellen pedig cseppet kapott.
2010. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az Advantage csepp vált be a legjobban. Figyelj, mert abban is kétféle méret létezik. A legkisebb kiszerelés 4-5 kg-os cicáig hatásos. A következő ennél nagyobbaknak való. Ez véd bolha és kullancs ellen is. Legalább 1 hónapig védi az élősködőktől. Utoljára 1200 Ft-ért tudtam megvenni.

Nem szeretem a nyakörvet, főleg ha kijárós cicáról van szó, könnyen felakadhat valamibe.

2010. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél cseppet, az sokkal hatásosabb és tovább tart.

De a kutyáknak való bolhanyakörv is jó macskákra. De amint észrevettem a nyakörvek kullancs ellen nem jók, hiába van ráírva...

2010. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem állatkereskedésben. Szerintem kutyára valót semmiképp ne tegyél rá. Sokkal több benne egy hatóanyag, lehet, hogy káros lenne. Akkor inkább vegyél cseppet.
2010. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 kutyának való cuccot macskára ne

2 macskára nem célszerű a nyakörv, mert mászkál fára, beakad ....spot-on / bedörzsölő cseppet vegyél neki inkább, bolha és kullancs ellen is véd

2010. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutyára valót ne rakd rá,mert sokkal nagyobb benne a mennyisége a "méregnek" és ez a cicánál túladagoláshoz vezet.
2010. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A nyakörvek tapasztalatom szerint semmit nem érnek! Csepegtetős bolha/kullancsirtót használj, ami 1 hónapra elég. Advantage, Frontline.
2010. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, végül sikerült kapnom egy állatkereskedésben, erre sincs ráírva, hogy kullancs ellen véd, de az elaó ztmondt biztos jó ellenük, és vlóban dobozban lévő nykörv csomagolásán már rjta van.
2010. ápr. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!