Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leégett a macskám bajusza....

Leégett a macskám bajusza. Vigyem állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Úgy történt,hogy gyújtottam éppen meg a gáztűzhely lyukát...csak nem azonnal hanem hírtelen lobban benne a láng...és pont akkor ugrott fel szegénykém. Gyakran ott szenderítenek,ha éppen,használaton kívűl van a tűzhely. Ez már késő este történt. Nemtudom,hogy állatorvos tudna-e ezen segíteni? Tudom,hogy a bajusz a macskák egy igen fontos érzékszerve. Nagyon el vagyok keseredve!! :( nagyon nem szeretném,ha ez meg rövidítenéaz életét. Még csak kb.2 éves körüli lehet,mivel örökbe lett fogadva.
2016. jan. 15. 06:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Tetess neki műbajszot. Olyan mint a mű szempilla.
2016. jan. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ne aggódj ki fog neki nőni, 3-4 napig lehet, hogy olyan lesz, mint aki részeg, de hozzá fog szokni :)

Én szadista kisfiú voltam, és mikor ezt bátyám mondta, én kíváncsiságból vágtam le az összes szomszéd macska bajszát :D de hangsúlyozom ez 10-12 éves korom körül volt, mostmár nem csinálnék hasonlót...

30/f

2016. jan. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Hamar hozzászokik! Szerintem fölösleges ezért orvoshoz vinni! De meg kell szeretgetned mostmár, hogy megbocsásson! 🐱
2016. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha a bőrét nem égette meg, akkor az állatorvos nem tud vele csinálni semmit. Majd visszanő neki a bajsza.
2016. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vidd el, az a biztos. Legalább az orvos is megnézi, hogy jól van e.
2016. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vidd el, legalább a doki is elmondja azt, amit írunk neked. Én úgy tudom a nagyapámtól, hogy ha a macskának bármilyen okból nincsen bajsza, akkor meg kell várni, amíg kinő, és addig nem szabad hagyni, hogy magas vagy veszélyes helyre ugráljon. A bajszával egyensúlyoz és azzal méri fel az ugrást meg ilyesmi. Könnyen meghalhat, ha elvéti az ugrást, mert nem tudja felmérni a helyzetet.
2016. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Az egyensúly felelős az a farka nem a bajsza... :D semmi baja nem lesz
2016. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bfghj válasza:
Mikor kicsi voltam, levagtam a cica bajuszat (szegeny :( ) kb 2-3 hetig olyan volt mint akki hulla reszeg sok mindennek meki ment, de aztan szeepen lassan vussza nott neki, es semmi baja se volt. :)
2016. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hogy az egyik állatorvos ismerősömet idézzem, a macskának addig nincs komoly baja, amíg eszik.
2016. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer én is raktam fel ilyen kérdést. Az én macskám a gyertyaláng fölé hajolt kíváncsiságból, s leégett néhány bajusza, de párnap alatt visszanőtt. De azért csak óvatosan.
2016. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!