Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog már 5. napja?

Miért nyávog már 5. napja?

Figyelt kérdés
A házunk két lakrészből áll, most költöztek be albérlők az egyikbe. Kb 5 napja hozták a macskájukat, aki azóta is, nem folyamatosan ugyan, de gyakran nyávog, 2-3 percekig. Akkor is, ha otthon vannak a gazdái. Mi lehet a baj, az egyedüllét? Vagy nem etetik? Aranyos cica meg minden, de napok óta nem tudunk aludni tőle.

2016. jan. 15. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nőstény, lehet, hogy tüzel.
2016. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az remek, kandúr macskánk van...
2016. jan. 15. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az új hely miatt van, még nem szokta meg.
2016. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha tényleg nőstény az új cica, érdemes ivartalanítani vagy őt, vagy a tiéteket, legjobb lenne mindkettőt, ha nem akartok kicsiket.
2016. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem ők nem fogják a macskájukat ivartalaníttatni, viszont nem kijárós cica. 5 nap alatt szerintem meg kellett volna szoknia az új helyet, szerintem ez lehet a baj, hogy nincs mozgástere, és egyedül van hagyva Naponta több, mint 12 órára. Gondolom kaját se adnak neki rendesen...
2016. jan. 15. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

A sajátotokat mindenképp ivartalanítsd ettől függetlenül is jót tesz neki.

A másik cicáról ezek alapján nem tudunk semmit. Az ilyen hosszú ideig tartó keserves nyávogás általában az ivarérettség miatt van, ivartalanítás megoldaná.

Okozhatja még ezer betegség is, amit nem tudunk így megállapítani.

2016. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!