Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frontline combo után mennyi...

Frontline combo után mennyi időt kell várni, hogy más típusú spot on -t rakhassak a macskáimra?

Figyelt kérdés
Sajnos a frontline nem igazán működik. Szeretnék advantage vagy stronghold -ot tenni rájuk,hátha hatékonyabban működne. Frontline combo mellett kisebb bolhainvázió lett a házban.
2016. jan. 23. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A megfelelő méretet használtad? Valóban a bőrükre csepegetted az összes folyadékot? Ennyire hatástalan nem igazán lehet a F. combo.
2016. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lakásban észlelt bolhainvázió jelezheti éppenséggel azt, hogy jól működik a használt szer. Ugyanis az eddig lerakott petékből mostanra kikelt bolhák nem tudnak a macskán megtelepedni, ezért pattognak a lakásban össze-vissza. Egy alapos nagytakarítás, porszívózás, a szőnyegek, bútorkárpitok beszórása bolhaporral, és némi türelem segíthet a problémán.
2016. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia, igen, testsúlyának megfelelő spot on-t használtam és szőrét széthúzva,a bőrére csepegtettem a hatóanyagot.

Egy hete van rajtuk és ugyan úgy vakarózik mindhárom macska. És sajnos én is tele vagyok csípéssel. A bolha csapda is fog bolhákat. Előtte fryprist márkájú spot volt rajtuk,amellett lettek sajnos bolhásak. Azért is tettem rájuk elvileg jobb spot on -t. Emellett minden le van már fújva insecticide 2000 el. És mégis van bolha. Ezek szerint valami szuper bolhák lehetnek,hogy tél kellős közepén bekerültek és minden szerre immúnisak. Már annyi mindent megpróbáltam,hogy kizárt hogy én legyek ennyire béna :)

2016. jan. 23. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

A lakásban lévő bolháknál nem elég egyszer irtani. Mivel a peték kelnek ki a jó kis melegben, akár 3-4 hétig is hetente ismételni kell.

Várd ki a 25-28 napot és advantaget rakjál rájuk.

Vegyél Neostomosant, és azzal kezeld a lakást. Olcsóbb.

2016. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Akkor kivárom a 4 hetet,inkább mint hogy neadjisten baja legyen a macsekoknak. Vettem neostomosant is,azzal felmosok, meg vettem protect ágyipoloska és bolha sprayt, abban van IGR hatóanyag is, elvileg megakadályozza a bolhát, hogy teljesen kifejlődjön. Ha már ez sem segít marad a napalm :)
2016. jan. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!