Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet venni Advantage...

Hol lehet venni Advantage spot on cseppet cicára?

Figyelt kérdés

Csak állatorvostól kérhetem? Vagy esetleg árulnak állatpatikában is? Fressnapf vagy egyéb kisállat-felszerelés bolt szerintetek tart ilyet? Frontline-t mindig látok náluk (Fressnapfban), de Advantage-t nem tudom, hogy árulnak-e.


Eddig mi a Frontline-t használtuk, de szeretnénk áttérni az Advantage-re, mert az utóbbi időben a Frontline egyre kevésbé hatásos és utánaolvasva a többség ezt a cseppet ajánlotta, ezért gondoltuk, hogy kipróbáljuk mi is.


Már csak azt nem tudom, hogy honnan tudnék venni. Állatpatika? Állatorvos? Esetleg emberi gyógyszertárban tarthatnak ilyet? Tudnátok segíteni ebben a kérdésben? :)


Előre is köszönöm szépen a válszokat. :)



2015. febr. 25. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt biztosan. Valamelyik nagyobb állatkereskedésben is láttam, csak ott jóval drágábban.

2015. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sebok ***** válasza:

Tudtommal csak receptre kapható vagy az állatorvos adhatja.

Frontline combó sprayt használjuk az recept nélkül kapható. Advocat,advetage,vectra 3d mind dokitól veheted..Nekem itt szegeden nem adták ki seholse állatpatikában...

2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!