Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr cica ivartalanítás...

Kandúr cica ivartalanítás után megváltozik? Tapasztaltak nektek változott valamit?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kezesebb nyugodtabb lesz, kevesebbet csavarog, verekszik. Többet játszik, engedi hogy kényeztesd.
2016. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem csavargott utána, egyébként nagyon jókedvű és kedves cica maradt.
2016. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott semmit, előtte is nyugis de játékos macska volt, meg utána is az maradt.
2016. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott. Mondjuk nem maradt ki, de ez előtte sem volt jellemző rá. Viszont az alaptermészete egyáltalán nem változott.
2016. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ivarerettseg elott ivartalanitva: semmi valtozas nem lett a jellemeben.

Ivareres utan ivartalanitva: szelidebb, nyugodtabb, kezelhetobb lett.

Sok evesen ivartalanitva: haat... legalabb nem napokra, csak orakra tunik el, es nem jelol a lakasban. Es ha "kedvesebb" nem is lett, nem akarja kinyirni minden aprosagert a fajtarsait, es a gazdait.

Szemely szerint nekem ezek a tapasztalataim.

2016. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ivarérés előtt lett ivartalanítva és semmit nem változott. Soha nem volt nyugodt, most sem az.

Soha nem volt bújós és nem igazán szerette ha simogatták, most sem szereti :)

Simán beleáll verekedésekbe, ha a mi udvarunkra jön macska. Magától szerintem nem kezdeményezi.

2016. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem riogattak falusi, régimódi emberek, hogy el fog pusztulni az ivartalanítás miatt a macskám, nem fogja kibírni, hogy nem szexelhet, ez állatcsonkítás...stb. Kb 1 éves korában lett ivartalanítva, mert elkezdett eljárkálni és verekedett is, de nem bántam meg a döntést. Nagyon bújós, kedves cica azóta is, nem járkál el, egész nap az udvarban/házban van, nem verekszik, és még közel 4 évesen is nagyon játékos maradt, amit a korábbi, ivaros kandúrokról nem tudok elmondani. A nem ivartalanított, korábbi macskáim 4 éves korukra agyonnyúzott, tépett fülű, hiányzó fogú gyötört, életunt macskák lettek, ő meg még mindig mintha kiscica lenne. :) Úgyhogy ha lesz még másik cicám, őt is ivartalaníttatni fogom.
2016. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es ismerős a dolog. Ugyanezek az okosok azóta se mondanak semmit arra, hogy már 14. éves a macska, ami az ivartalanítás miatt szerintük el kellett volna, hogy pusztuljon, míg az ő természetesen hagyott macskáikból már nem tudom én hány garnitúra lement...
2016. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanúgy csavarog, verekszik, mert őrzi a házat, viszont egy marha nagy dög, úgyhogy sérülések nem nagyon vannak rajta...

Nagyon bújós.


Szóval nem nagyon van különbség. Kb. 10 hónaposan lett ivartalanítva.

2016. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!