Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mászkál a macskám úgy...

Miért mászkál a macskám úgy altatás után mint a mérgezett egér?

Figyelt kérdés
azt mondta a doki aludni fog egésznap , ehhez képest hazahoztuk és inkább úgy érzem mintha speedet kapott volna..mászkál fel alá 20x körbejárta a házat, de lehet hogy be kell zárnom, hogy ne ugráljon fel a bútorokra mert féltem a golyszikat nehogy felszakadjon a varrat..
2016. febr. 17. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem tud magával mit csinálni. Veszélyben érzi magát, amiért elvitted akarata ellenére és tudta nélkül, ezért nem tudja kínjában hová legyen. Valszeg még fáj is neki.

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha el tudnánk nekik magyarázni a dolgot, de hát ez van.

2016. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát sajnálom is szegényt, mert elég nagy casanova volt a környéken,mindennap ment csajozni , és gondolom ezért is viseli meg a dolog de pont ezért is ivartalanítottuk , mert mióta nálunk van megszaporodtak az ilyen színű kismacskák a környéken..
2016. febr. 17. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj, jobb ez így neki. Egy nap alatt megnyugszik és a többi cicának is megkönnyebbülés, bár őket sem ártana a gazdáiknak ivartalaníttatni...
2016. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez még jó! A miénk is mászkált, de közben az elernyedt izmainak köszönhetően befosott háromszor és bepisilt. Hányt is az életem valamit, pedig 1 napja nem evett semmit.

Imádom nézni őket, olyan ártatlanok.

Érdekes, hogy varrata van. A mi dzsigolónknak nem varrta össze az orvos, hanem csak egy kis zsebszerű lyuk maradt.

2016. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az altatószer utóhatásaként sokszor zavartak, nyugtalanok. Amíg nem tér teljesen magához, egy percre se hagyd magára, összetörheti magát, hányhat, és megfulladhat a hányadékától!
2016. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
természetesen vele vagyok még mindig, mostmár az a fázisvan hogy alszik ezerrel tegnap délután óta
2016. febr. 18. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám ivartalanítás után folyamatosan menni akart valahova. Alig bírt menni, szinte csak mászott, de akkor is akart. Velem aludt, nem volt semmi gond, akkor meg is nyugodott. Másnap sokkal jobban volt, viszont érezhető volt még a kábultsága :)
2016. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!