Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon van valami baja a...

Vajon van valami baja a leánycicámnak, ha már 3-4 hónapja folyamatosan tüzel, jelölgeti a területét?

Figyelt kérdés
2007. nov. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2%

:)

vajon?

ha nem akarod a pároztatni, vidd el állatorvoshoz, s "műmegdugják", s aztán lenyugszik! ez komoly, nem vicc, csak a nevét nem tudom a folyamatnak, cicás ismerős azt mondta, hogy műdugásnak hívta a doki is!

2007. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, mi ez a több válaszban is előforduló "műmegdugás"- ezzel nem azt akarom mondani, hoyg ilyen nincs (bár én ezen kívül még nem hallottam róla), de ez akkora hülyeség... az ilyen hülyeségeknek álvemhesség lesz a vége. Nem értem, ha valaki állatot tart és nem akar kicsiket, akkor miért nem tudja ivartalaníttatni..??? Ezeket a mindenféle "jótanácsokat" biztos nem olyanok írják, akik SZERETIK az állatokat, csak az a fontos nekik, hogy amikor az tüzel, az ő életüket ne zavarja.

De hogy ON is legyek: egy macska addig tüzel, amíg nem termékenyítik meg. Az én véleményem gondolom a fenti sorokból egyértelműen kiderül, hoyg mit tartok okos és felelősségteljes döntésnek, ha állatokról van szó, akiket nem akarunk szaporítani. Hogy mennyire baj az, ha 3-4 hónapja vérzik- csak pl. gondolj bele, mennyi vért veszít ennyi idő alatt.

2007. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
kb.800Huf-ba kerül egy lánycirmák fél évi fogamzásgátlója...nem minősíteném,hogy eddig nem vittétek orvoshoz.
2009. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!