Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyes embereknek mikor megfial...

Egyes embereknek mikor megfial a macskajuk hogy kepesek megolni a kismacskakat?

Figyelt kérdés
Nekunk surun fial a macska, mindig felneveljuk a kismacskakat aztan elajandekozuk, egyes emberek h kepesek agyonutni oket?

2016. márc. 6. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezt én sem értem. :(

Soha nem lennék képes megölni egy állatot, a szívem szakadna meg.

2016. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Ezek azok a fajta emberek, akik "másként" meg "okosan" szeretik az állatokat.

Az ilyenről mindig eszembe jut az a nem régi történet, amikor egy anyuka nátriummal itatta a fiát, hogy mindig beteg legyen, és akkor tud gondoskodni róla, meg jobban szereti olyankor....

2016. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ivartalanítás és a gond megoldva. Felelőtlenség, amit csinálsz. Honnan tudod, hogy az összes kiscica jó helyen lesz élete végéig, és nem történik pl ez vele?! Minek szaporodítani az amúgy sem kevés kóbor állatok számát?
2016. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de te sem vagy sokkal jobb náluk. Nem sajnálod a macskádat, hogy az egész életét elléssel és kismacskaneveléssel éli le? Szerinted mennyire amortizálja ez le a szervezetét és mennyivel rövidebb élete lesz? Ahelyett hogy elvinnéd ivartalanítani.

És amint már írták, ennyi kismacskának lehetetlen normális gazdát találni, aki szintén ivartalalnítja őket, hogy ne szaporodjanak tovább.

2016. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te pont olyan felelőtlen vagy, mint akik megölik az újszülött cicákat.

Túl vannak szaporodva a cicák, ivartalanítani kellene a macskátokat, és akkor akiknek ti elajándékozzátok, tudnának örökbe fogadni a már megszületett, menhelyeken, vagy út szélén kidobva élő cicák közül.

2016. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak primitív vagy kérdező... Mégis mit vártál, hogy megdicsérünk, milyen ügyesen elleted a macskádat? Ha felelős lennél, ivartalanítanád, így csak a kóbor macskák számát gyarapítod. Akár tetszik, akár nem.
2016. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Kíváncsi lennék, hogy az általad elajándékozott kismacskák közül hánynak a gazdájával tartod a kapcsolatot, hányról tudod 100%ig biztosan, hogy normálisan vannak tartva, ivartalanítva vannak. Szerintem nem sokról.

De amíg te ezen a szinten vagy, hogy lefogyatékosozod azt, aki nem veled ért egyet, és próbál normálisabb belátásra bírni, sajnos kár bármit is tanácsolni, úgysem jut el az agyadig, csak az ostobaság süt a válaszaidból. Úgyhogy részemről vita lezárva.

2016. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, mi a problemad az ivartalanitassal?


Marmint, mi az, ami miatt ennyire indulatosan reagalasz a lehetoseg felvetesere is?


Mindenesetre, a kerdesedre a valasz: Egyes emberek felnott allatokat is kepesek megmergezni, szandekosan elgazolni, agyonutni. (es van, aki szerint éles löszerrel kellene megoldani a bevandorlas problemat)

Szoval, szamukra semmit nem jelent annak a kolyoknek az elete. Igy elveszik. Es annyira nem jelent nekik semmit, hogy meg rosszul sem erzik magukat miatta.

2016. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Bhla bhla bhla!

Nem szükséges ivartalanítani!

Sőt, ez az élet körforgása.

Nekem is van macskám , elég gyakran,

Születnek picik. 8hetes koráig nevelem őket és utána.elajándékozom.

És nem teszünk a macskának rosszat vele hogy nem ivartalanítjuk.

Akkor a jóisten miért teremtette így minden élőlényt?! Ha sok a macsek.akkor sok! Na és?


És én sem pártolom az olyan embereket akik agyonütik , láttam már ilyet!

Majd megszakadt a szívem!

2016. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Én falun nőttem föl. Amíg el nem kerültem középiskolába addig természetes volt hogyha elszaporodik a macska akkor elássuk.
2016. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!