Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek a húsba?

Mit tehetek a húsba?

Figyelt kérdés

Allergiás macskámat marhahússal szeretném kiegészítő ételként etetni (kap szárazat is mellette).

Mivel annyira pénzes azért nem vagyok, úgy gondoltam, szaporítanám valami zöldséggel, gyümölccsel, ami számukra jó, szeretik. Tapasztalatok alapján mit tegyek bele?

Főzve, vagy nyersen szeretik jobban?

Gyakorlatilag bármi jöhet, mindenképpen összedarálom, különben széthordják a cafatokat az egész lakásban :)


2016. márc. 11. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha széthordja, és nem is eszi meg egyből, én mindenképp kissé hőkezelve ajánlanám. Kukoricát és borsót szoktak rakni macskaeledelbe, de az enyém pl. nem eszi meg, szépen kiválogatja belőle. Ha jó minőségű száraz tápot adsz, szerintem elég mellé a szín hús.
2016. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Répa rizzsel főzve.
2016. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
borsó, kukorica, csirkemáj, répa kb. ami van a macska konzervekben is, csak ez házi
2016. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:

Főzve mindenképp... reszelt sárgarépa, sütőtök, alma, Ezeket is nyersen is lehet, főve is...

rizst is tehetsz bele kicsit főve... :)

2016. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
Illetve főtt májat, zúzát, szívet (abban sok a taurin)
2016. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Májat csak ritkán kaphat.

2016. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!