Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskam beutotte a fejet es...

Macskam beutotte a fejet es ott helyben be kakakilt, Bovebben lent?

Figyelt kérdés

Szoval, par oraja a szomszed kutyaja es a macskam a kapunk elott egymasnak estek. Erre a szomszed ugy valasztotta szet oket, hogy akkorat rugott a macskamba, hogy a kapuba bevagta a fejet es bekakilt. Egy ideig csak ult a cica egy helyben es nezett ki a fejebol, de azota mostmar jobban van... Allatorvos zarva, holnap reggel rogton viszem be, csak az a teny hogy bekakilt nagyon megijeszt. Szerintetek mi okozhatta azt? A fajdalom a rugastol es az utestol? Felelem?

Elore is koszi a segitseget!


2016. márc. 11. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

1. szomszédot tökön rúgni úgy, hogy kiguvadjon a szeme

2. valószínű, hogy agyrázkódása van, holnap mindenképp vidd el dokihoz

2016. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Szomszédot meg jelentsd fel nyugodtan. Főleg ha tanú is van, az állatorvos meg megállapít valami sérülést.
2016. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A szomszed kicsit durvabban reagalt mint kellett volna az biztos. De amint megtortent az eset rogton megbanta es mondta, hogy be panikolt mert, hogy a kis kutyajat akarta csak vedeni. Nem igy akarta stb.. Nagyon segito kesz volt utana, es meg az allatorvosi koltsegeket is fedezni fogja. Annyi a lenyeg, hogy legyen minden rendben Marlival..

Koszonom a valaszokat!

2016. márc. 11. 22:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak megijedt szegény. Egyszer egy ismerősünket meglátogattuk, akinek a kutyája félt az idegenektől, és hát odacsinált egyet a szőnyeg közepére. Szívós állat a macska, remélem, nincsen semmi baja, majd írd meg, mit mondott az orvos, addig pedig kitartást!:)
2016. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vszinu h a felelemtol volt csak.
2016. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak a félelemtől kakált be, az enyémre egyszer ráesett a bicikli, ő is bekakált a rémülettől.

S szegénykém még jóval később is bepánikolt, ha meglátott bicajos szerelésben, főleg a sisakkal kapcsolta össze.


Szegénykém azt hitte, direkt bántottam.

2016. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is a félelem miatt lehetett.
2016. márc. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Állatorvos azért lenne jó, mert, ha a hasi tájálon érte a rúgás, akkor sérülhetett olyan terület, amibe 1-2 napon belül belehalhat.

A minimum, hogy a szomszéd fizesse az állatorvost és az összes költséget, és jelentsd is fel. Ilyen nincs hogy a kutyámat védtem, meg hirtelen harag, mert akkor legközelebb kést vág beléd, mert hirtelen harag? És, mert a kutya mi a fenét keresett kint, egyedül, póráz nélkül. Szegény kutya, akit egy macskától kell félteni. Aha.

2016. márc. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
* hasi TÁJÉKON érte a rúgás
2016. márc. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bezzeg a saját kutyáját nem bántotta volna. Mindenképp nézed meg egy dokival. Valószínű az ijedtségtől kakkantott be (ugye embereknél is van az a mondás, hogy úgy megijedtem, majd bexartam), a másik, hogy ha te is kapsz egy nagyobb sallert, akkor te is leülsz gondolkodni. Egy kivizsgálás nem árt, mert mind az ütés, mint a rúgás következtében szerezhetett olyan sérülést, melybe belepusztulhat.
2016. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!