Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nem bolhás a kiscicám...

Ha nem bolhás a kiscicám mivel előzhetem meg, hogy ne is legyen az?

Figyelt kérdés

Pár napja érkezett hozzánk egy 12 hetes sziámi kiscica. Szerencsére nincsenek bolhái és szeretném ha nem is lennének, viszont nem tudom, hogy tudnám ezt megelőzni? Van erre valami mód, Frontline, bolhanyakörv vagy valami más? Vagy így, hogy bolhamentes és rátennék/rácsepegtetnék valamit többet ártanék vele mint használnék?

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 16. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, oltások úgyis kellenek, és akkor már kérj féreghajtót és bolhairtót is neki.

Amúgy pl ez a bolhairtó már 8 hetes kortól használható a cicákon [link]

De ha bemész egy kisállatboltba (Fressnapf vagy valami hasonló) akkor ott is tudnak neked segíteni

2016. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, benti cica lesz. Akkor nem kell bolhairtó, csak 3 havonta féreghajtani. Nekem huszonéve vannak lakáscicáim, egyik sem lett bolhás, még az sem, akivel évekig lejártunk sétálni, bár ő rendszeresen kapott kullancsirtót.
2016. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!