Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezeljem a cicám kötöhár...

Mivel kezeljem a cicám kötöhártyáját, embernek való szemkenöcs jó rá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el állatpatikába, és ott kérj neki cicának való szemkenőcsöt. Ha nincs ilyesmi a környéketeken, Gentamicint tudsz használni a szemére, nekünk is azt ajánlotta az állatorvos.
2008. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezeld inkább kamillával.Gyógyszertárban kapsz 50gr kamillavirágzatot kb 250Ft, abból több csésze teát tudsz főzni, ha már langyos,szépen letörölgeted vattapamaccsal a szemét.A cicámnak 2 hónaposan nagyon csúnya volt a szeme,mikor elhoztuk,de három napig törölgettem napi 3szor, és szépen rendbejött.
2008. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tennék még hozzzá a kamillázáshoz, hogy egy vattapamacsot, csak egy húzásra használj, mert visszafertözöd vele.
2008. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat eddig én is kamillával tisztitottam, de ugy látom nem lesz elég neki.

Lehet iratok fel Gentamicin kenöcsöt neki

2008. szept. 21. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán vidd el az állatorvoshoz! Az otthoni kezelgetések sokszor csak ronthanak a helyzeten. Főleg, ha nem is tudod, hogy mi a baja.
2008. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, Brulamycnt irt fel, remélem jo lesz:D, ha érdekel benneteket megirom, amugy köszi a válaszokat .
2008. szept. 22. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi simán belenyomtunk a macska szemébe visin szemcseppet. Utcán talált macska náthás cica volt, be volt csipásodva az egész szeme, és pár alkalom után egész jól kitisztult.
2010. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!