Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg, hogy...

Hogyan győzzem meg, hogy legyen cicánk?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel együtt lakunk,és nagyon nagyon szeretnék egy cicát,de ő nem nagyon lelkesedik érte,mert szerinte sokat kell gondozni. Én mondtam,hogy mindent megcsinálnék,hogy az a cica otthon érezze magát. Ráadásul menhelyről gondoltam elhozni egy kis árvát. Hogyan tudnám rávenni,hogy belemenjen,hogy legyen egy cicánk?
2016. márc. 25. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy sokat kellene gondozni, de te gondoznád, nem? Akkor mi a gondja? Jogod van a saját hobbijaidra s az állataidra áldozni pár órát naponta...
2016. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mutass neki szórakoztató (mozgó)képeket macskákról.

Például ez a macska valószínű a Pókember című filmet megy megnézni:

[link]

Ez meg tömörített mappába van csomagolva, Macska.rar:

[link]

2016. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Dragam, ugy dontottem, hogy akarok egy macskat. Nagyon orulok, hogy elfogadod a dontesem."

Most komolyan, mi az, hogy nekiallasz felnott emberkent azon filozni, hogy gyoz meg valakit arrol, ami neked kell? Nem egy tobbmillios kocsit akarsz, vagy hasonlot..

Raadadasul, ez a sokat kell gondozni milyen kifogas mar? Es ha veled torteni valami, ami miatt sokat kell teged gondozni? Akkor?

Btw, legyel mar felnott no, ne egy kislany...

2016. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!