Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen (nem hosszú szőrű)...

Milyen (nem hosszú szőrű) macskafajtát ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
Voltak macskáink annak idején (amikor még anyáméknál laktam), de sajnos folyton érte őket valami (autó, méreg, vagy egyszerűen eltűntek). Ezért gondoltam arra, hogy a lakásba esetleg. Hallottam, hogy lehet sétáltatni is őket :) milyen fajtákat tudnátok ajánlani?
2016. márc. 27. 20:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Múlt héten beszéltünk barátommal arról, hogy állatkát hozzunk haza, persze nem holnap vagy holnapután, de a jövőben.

Nagyon nem vágom, minek visz állatot haza az, aki később lepasszolja menhelyre...

2016. márc. 28. 14:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenki rossz, aki menhelyre viszi a kutyáját, macskáját.

Bizony előfordul, hogy megváltoznak a családi körülmények, illetve valaki mondjuk dolgozik 8 órát, vesz egy állatot, 3 év múlva kirúgják és 12-16 órában kell dolgoznia. A kutyáknak, de a macskáknak is napi több óra foglalkozás kell. Költözésről ne is beszéljünk.

Aztán ott vannak az olyan állatok, akiknek a gazdája meghalt, a család nem tudta befogadni, de ez tartható megoldás volt.

Vagy az elszökött kóborkutyák kisebb része is menhelyekre kerül.

Van még ezer eset.

Igazából tényleg nem jó, de jobb, mintha...

2016. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én most azokra gondoltam, mint egy konkrét ismerősöm. Pénzért vett egy Jack Russelt, mert azok olyan cukik, elhozta a másik városból, de fél éven belül menhelyen végezte a kutya mert 'mindent tönkretesz' (3. emeleten lakik a nő)
2016. márc. 28. 17:36
 14/14 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki h kutya lesz majd (nem most még!), mert azt ki is tudjuk vinni. nem olyan nagy a lakás, bekattanna a macska, annak meg semmi értelme...
2016. dec. 2. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!