Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jelent valamit, ha csak...

Jelent valamit, ha csak egyetlen kiscica születik, vagy nem kell belemagyarázni semmit?

Figyelt kérdés

4-5 éves a cicamama, eddig évente 1x fialt, mindig kettőt.

Már ezen is sokan meglepődtek, de nekünk pont jó volt így, mert 2 kiscicának mindig lehet gazdit találni, vagy megtartottuk.

Most viszont csak egy lett, pedig még multivitamint is kapott naponta.

Régebben, 10-15 éve, ha volt macskánk, 4-5 kiscica volt.

Ahogy olvastam, 1-5 a normális, csak az 1 nem túl gyakori eset. Van ennek jelentősége, vagy kár bármit is belemagyarázni?


Akik nem képesek a kérdésre válaszolni, meg egyből az ivartalanítással jönnek, azok el se kezdjék!


2016. márc. 29. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok a felelős állattartáshoz! (Nem az ivartalanítással jöttem ;)
2016. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rád is vonatkozik, hogy nem vagy képes a kérdésre válaszolni.

Igenis felelős állattartás, mert kiscicát akartam, és tökéletesen gondoskodom róla.

2016. márc. 29. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
És szerinted ez mennyire megterhelő a nőstény macska szervezetének, hogy folyamatosan ellenie kell? Ők nem emberek, nem örülnek neki, ha kölykük születik, csak az ösztöneik irányítják a viselkedést. Ebből is látszik, hogy mennyire önző vagy, csak azt tartod szem előtt, hogy te kiscicát "akarsz", az, hogy ez milyen hatással van a macskádra, már egyáltalán nem érdekel.
2016. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Te normális vagy? Évi egy szülés? Miért lenne megterhelő, ez a természet rendje!


Menj máshová a trollkodásoddal, HA NEM VAGY KÉPES A KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI.

2016. márc. 29. 10:17
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Szülj te is évi egyszer, aztán meglátod miről beszélek... Ez a természet rendje, ja. A hozzád hasonló gondolkodású emberek miatt van tele minden kóbor állatokkal.
2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább az a furcsa, hogy minden évben ilyen kevés kölyke volt. De ha egyébként egészséges a macska, orvoshoz szoktátok vinni, akkor fölösleges ezen aggódni.
2016. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak: abban igaza van a kérdezőnek, hogy ez a természet rendje, a vadmacskák is minden évben fialnak, de ettől függetlenül az állatnak és a gazdájának is jobb az ivartalanítás. Ha minden kiscicának találtok gazdát vagy megtartjátok őket, attól nem lesz több a kóbor macska, viszont ha menhelyről hoztok kiscicát, azzal csökken a számuk.
2016. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy talál minden kismacskának gazdát, de mi rá a garancia, hogy normális gazdát talál nekik? Aki nem unja meg fél év után, nem dobja ki, beoltatja, elviszi állatorvoshoz, ha beteg, a kérdezővel ellentétben ivartalaníttatja, hogy ne szaporodjanak ők is tovább?
2016. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jaj menjetek már a francba, hozzatok létre egy csoportot, ha csak erről bírtok beszélni.

imádom őket, nálam jobban senki nem bánik velük, nem adnám rossz helyre. volt már, ahonnan visszavettük, mert bezárták a pincébe egeret fogni.

szüljek évi egyszer? szerinted hány nő van, aki ezt teszi? és túlélik, sőt!

2016. márc. 29. 16:22
 10/13 A kérdező kommentje:

miattam van tele az utca kóbor állatokkal?

te ostoba, tudsz olvasni? vagy értelmezni a leírtakat???????????

kétlem!

épp MIATTAM nincs tele kóbor állatokkal, mert én etetem, gondozom, vigyázok rá, arany élete van nálam. a kicsiknek is, ha vannak.

úgy el vannak kényeztetve, hogy sok ember nem él ilyen jól, mint nálam az állatok.

a 3 kutyám mind mentett. az egyik valószínű évekig meg volt kötve, egy év volt, mire a nyakáról eltűnt a kötél nyoma. egy vagyon, amit megesznek. mégis ők a mindeneim.

épp ÉN vagyok az, aki miatt nincs a környéken se kóbor kutya, se kóbor macska.


az ilyen majom minek ír, mikor csupa értelmetlen baromságot tud csak összehordani?

egy kiscica születéséből, akit vártunk, mi a büdös francért kell az emberről ilyen nyomorult ébgekiáltó baromságot feltételezni, ami meg sem közelíti a valóságot?


könyörgöm, miért nem vagytok képesek a kérdésre válaszolni???????????????????

mert nem tudtok!!! nem értetek hozzá!

de akkor minek kell idejönni okoskodni meg osztani az észt?

azt hiszitek, ettől lesztek valakik? mert egy névtelen oldalon olyasmit írtok, aminek semmi köze a kérdéshez? gondolom a szabályzat sem mond nektek semmit. egy kérdést azért írnak ki az emberek, mert ARRA akarnak választ kapni. nem valami egész más dologra. ha titeket az a téma érdekel, írjátok ki azt kérdésként.

istenem, komolyan élnek ilyen Taigetosz-pozitív véglények?


A normális válaszolónak nyilván nem szólt ez az egész.

2016. márc. 29. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!