Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Enyém az egyetlen macska, aki...

Enyém az egyetlen macska, aki visszadumál?

Figyelt kérdés
Félsziámi cicám van, és folyamatosan beszél. Kis nyavalygós hangja van, különböző hanglejtésekkel válaszol, ha mondok neki valamit. Volt, hogy 4-5 másodpercig folyamatosan tartotta a hangot. Ezen kívül szavakat tanul! Azt, hogy "heló", már körvonalakban mintha ki tudná mondani. A "mama" szót egész tisztán ejti ki. Más is van így?

2012. dec. 28. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus sziámi tulajdonság. :)
2012. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 félsziámink van,szintén ilyen kommunikatívak :)

Főleg az egyik.

2012. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Házi macskáim vannak, bentiek. Van amelyik folyton kuncog, ha hozzáérek, ránézek, vagy szeretne valamit, de amúgy az összes macskám beszédes, szoktam velük beszélgetni :)
2012. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vicuska87 ***** válasza:
28%

Az én cicáim, is beszédesek, ha egésznap neszélsz hozzájuk, képesek visszadumálni.

Sőt ha nem tetszését fejezi ki, akkor nyavint egyet!

2012. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Enyém is állandóan, be nem áll a szája.:3

Szeret velünk beszélgetni.:D

2012. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
jajj de aranyos lehet :) *-*
2012. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ó az enyém is mondja a magáét,pedig házimacska.Ha kint van az udvaron,vagy a pincéből akar feljönni,és kicsit később nyitok neki ajtót,ne tudd meg mit kapok tőle!
2012. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én cicám is visszapofázós volt, perzsa. Mikor hazajöttem, kb. elmesélte hosszú macskamondatokban, hogy mi történt vele, jól kiosztott :)

Most nekem is sziámim van és szinte meg se szólal. Pedig direkt ezért választottam sziámit...

2012. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nah aztán az én macsekom is fura.

Nyomja a dumáját,minthogy érteném is úgy karattyol.Igaz õ nem nyavog ha be akar jönni,mert megoldja:ki tudja nyitni az ajtót.

De a nem tetszését ki mutatja,fõleg ha olyan kaját kap amit õ nem igazán szeret.Volt hogy adtunk neki sajtot hogy megnézzük mit csinál,és le ültünk tõle egy fél méterre.Elõször csak nyafizott,majd bele akasztotta a körmét a sajt darabba,és hozzám vágta,majd el sétált.Mindha csak azt mondaná: Ezt edd meg te!

2012. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De jó olvasni a válaszokat, jót kuncogok rajtuk. Az enyém is ilyen, mikor be akar jönni nyávog, és ha beengedtem akkor megköszöni. Mikor elfelejti akkor csak utána szólok, hogy SZÍVESEN és akkor visszanyaffant egyet. Meg ha hazaérés után 200000x megkérdezném, hogy 'mi van veled?', akkor ő 200000x válaszol. :D
2012. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!