Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicamnak valadek folyik a...

A cicamnak valadek folyik a fuleibol?

Figyelt kérdés
Tegnap eszre vettek a szuleim, hogy a cica fulei valadekoznak. Parnapja szedtek ki egy kullancsot belole. Lehet, hogy agyvelo gyulladasa van? Vagy esetleg lehet valami fulbetegseg?
2016. márc. 31. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem viszitek állatorvoshoz? Tényleg nem értem, hogy ilyen kérdéseket minek írtok ki? Fogd a macskát és vidd már el dokihoz!!!
2016. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Állatorvos!!!
2016. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell ide a rage, tisztelt válaszoló! Nincs most így 20 ezrem, hogy megvizsgáltassam.. Közben a szomszéd, meg anyámék is mondták, hogy a szembe szomszédunk lövöldözik a macskákra..
2016. márc. 31. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Milyen 20ezer? Én macskanáthával vittem a cicámat, kb 4000 ftot fizettem a vizsgálatért.

Következő kérdés: minek van macskád, ha nincs pénzed az orvosi ellátására?

Az nem kifogás, hogy a szomszéd lövöldözik rá...

2016. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mit vársz amúgy. Még ha valaki meg is írja mi baja van, attól nem fog meggyógyulni. Így csak szenved, és mindenképp állatorvosra van szüksége.
2016. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van??? Azért mert a szomszéd lövöldözik, a macskád még beteg marad! Ha nincs pénzed állatorvosra akkor ne tarts állatokat!!!

Nem tudom honnan vetted a 20 ezret de a vizsgálat max 5000 forint, a gyógyszer sem kerül többe. Ha erre nincs pénz, a macskád ajándékozd el olyan embernek aki felelősségteljes gazdi lesz.

2016. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
fülgyulladás, orvos, magától nem gyógyul meg... és meg is süketülhet. És nem 20 ezer, hanem max 5...
2016. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!