Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítene valaki nagyon gyorsan...

Segítene valaki nagyon gyorsan egy nagyon beteg cicának? Húsvét lévén, nem tudtam elérni az állatorvost.

Figyelt kérdés

Enne szegény, de valami miatt nem képes (a délután még ki tudta nyitni a száját), csak nyáladzik és nyáladzik, nyávog keservesen, morog, már hozzá sem tudunk érni, ki van nyúlva. A férjem szerint eléggé merev is a felsőteste.

A hátán harapásnyom van (nyílt seb), ami miatt az ünnep után akartuk orvoshoz vinni, mert különösebb baj nem volt vele, de ma teljesen lerobbant. Egyik hozzáértő ismerősünk szerint lázas is. Járt-e már így valaki, tudnátok-e valami tanácsot adni?


2010. ápr. 5. 20:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is ez volt a cicámmal csak nem volt sebe. elvittem dokihoz adott neki gyógyit meg minden 2-3 nap után elpusztult.:'(lassan 1 éve.1éves volt.de remélem nektek sikerül túl lenni rajta én szívből szorítok.!!!!!:)
2010. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!