Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk a purrokkal,...

Mit csináljunk a purrokkal, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van kettő darab 2 éves testvér nősténycicánk. Szeretjük őket, de sajnos rengeteg gondunk akad velük, főleg takarítás terén, rengeteg szőrt szórnak a lakásban. Van valami praktika arra vonatkozólag, hogy tisztább lehessen a lakás?

Másik amin gondolkodtunk, hogy megoldjuk, hogy ne legyenek a mi lakásunkban. Szüleink sajnos nem fogadják be őket, milyen megoldások jöhetnek szóba, mennyi az esélye, hogy valaki befogadná őket?

Jól jönne a segítség nekik és nekünk is.


2016. ápr. 10. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a furminátor vált be. Legutóbb egy kóbor macska szőrét tettem vele rendbe 3 nap alatt a megfelelő táplálással egybekötve. A cicc a felére összement a szőr tekintetében.
2016. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, le akarod passzolni a "purrokat" mert téged meglepetésként ért, hogy a macskáknak szőrük van? És hogy gondolod ezt a valaki befogadja dolgot, valaki tartsa a lakásában és takarítson, te meg csak átmész kéthetente egyszer játszani velük, vagy hogy?
2016. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez a legegyszerűbb... Van egy kis szőr a lakásban, aztán már repülhetnek is a macskák. Nem jutott ez eszetekbe, mielőtt bevállaltátok őket? Amint már írták, furminatort kell használni.
2016. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtuk mit vállalunk és volt már ennél sokkal rosszabb is, de most már szeretnénk igényes környezetet kialakítani. Ha meglehet oldani, hogy tisztábban legyenek, az lenne a legjobb.

Furminátor azt mondjátok, hogy akkor megoldást jelenthet? Jelenleg fésülgetem őket, ami rengeteg szőrt kiszed, de még így is sok bennük marad, ami simogatásra jön ki. Furminátorból melyiket ajánlanátok?

2016. ápr. 11. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval ilyenkor eldobjak a téli bundajukat, több a szőr. Ámbár szerintem is látszott az azokon a macskakon, hogy szőrösek, mikor megvettetek. Ha pedig ennyire,, állandóan meg extra szoroznek, esetleg nem ártana atnezni a táplálkozásukat, elég tápláló kaját esznek-e, hozzajutnak-e minden vitaminhoz, és mondjuk vitamint is adni nekik.
2016. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!