Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicakat meg lehetne tanitni...

A cicakat meg lehetne tanitni arra h pacsit adjanak?

Figyelt kérdés
Ezen azert gondolkozom mert tesom most tanitja a kutyajat ilyenekre es erdekelne h ezt macsakaval is meg lehetne csinalni...

2016. ápr. 20. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Egy barátom macskája pacsit ad, és parancsra ül. :)
2016. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
10%
Nem mondom hogy a macska nem egy intelligens állat de őt az életben nem fogod ilyesmire megtanítani.....Egyébként én is nem rég tanítottam meg a kutyámat a pacsizásra :D (labradorom van)
2016. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
29%
Az előző válaszolónak: Azt hogy? :O Én még az életemben nem láttam olyan macskát akit erre betudtak volna tanítani.....
2016. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom is megtanította a sajátjának. :)
2016. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tanítani a macskákat is de csak akkor ha a macska is akarja. Úgy mint a kutyát nem fogod tudni tanítani. A kutya tanulja, mert kedvezni akar a gazdájának, mert játéknak veszi. A macska érdekből vagy csak saját kedveltetése miatt tanul. Ha olyanja van akkor megtanulja azt amit egy kutya is. Ha nincs kedve akkor sosem fog neked pacsit adni.

Az én macskám pl: mindig kiszalad az előszobába és ha kitárom a karomat az ölembe ugorva üdvözöl..Ha olyanja van akkor a "fekszik", "ül" szavakat megteszi. Megtanulta azt is, hogy ha enni akar, akkor bökdösi a kezem, és mutatja, hogy éhes...

Szóval lehet macskákat is tanítani, ha engedi..

2016. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
a legtöbb macskát nem megtanítani nem lehet, hanem rávenni dolgokra, de egy profi filmes idomár, bármit megtanít bármire, pl ott van a Charlie és a csokigyár, ahol betanított mókusok törték és válogatták a mogyorót és támadták le a csajt (igen a forrásom a HH)
2016. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Türelemmel bármire meglehet tanítani őket :D


Itt egy videó az én macskámról, kb egy hetem munkámba került :)

https://www.youtube.com/watch?v=tPtcH2qw21A

2016. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha elég ügyes vagy. És fiatal macskával kezdd, mert a kutyát is 1-2 éves koráig tudod tanítani, ha csak nem vagy nagyon ügyes. És igaza volt annak, aki azt írta, hogy attól függ, h akarja-e, mert barátnőm egyik macskája tud 20 parancsot tud, míg a másikkal akárhogy is foglalkozik, egyet sem.
2016. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vegyél egy kutyát
2016. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!