Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni macskapisi ellen?

Mit lehet tenni macskapisi ellen?

Figyelt kérdés

A cicám egy elég bosszúálló természet, így már jópárszor ért meglepetés. Hálisten mostanában (már jó ideje) béke van, ezért végre szeretnék nagytakarítást végezni és elűzni a kellemetlen szagokat.

Az ágymatracomból mivel/mikkel tudnám kiszedni a pisiszagot, hogy ne térjen vissza?

Eddig mindig Sanytolt használtam, abból is több félét kipróbáltam már. A matrac tartalmaz kókuszréteget is...

Esetleg ötletek, hogy mivel tudnám véglegesen eltüntetni?



2016. ápr. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ivaros az állat? mert akkor könnyen lehet, hogy azért nem az alomba pisilt! az ivarérett kandúroknál a jelölgetés teljesen normális(sajnos), de az ivaros nőstényeknél is lehet ilyen.

egyébként szódabikarbóna és ecet. ezek természetes anyagok, mégis szépen elveszik a szagot. de akár kárpittisztíóval is neki eshetsz. nem tudom, nekem nincs ilyen spéci ágyam,úgyhogy bocsi ha a kókusz miatt nem használhatod.

2016. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy én se tudom mit szabad ennél és mit nem...

Amúgy ivartalanított nőstény cicusról van szó, aki tényleg nagyon bosszúálló forma...

Meg ha az ágy ki lesz pucolva, utána majd veszek magára a matracra ilyen vízhatlan huzatot és úgy megy majd rá maga a matracnak a huzatja.

2016. ápr. 28. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!