Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondolsz arról, hogy a...

Mit gondolsz arról, hogy a macskám az egyetlen barátom?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért ne legyen betegesen az, de alapvetően jobban jársz.
2016. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Hallgatóságnak jó, a titkaid legalább biztonságban vannak. Csak tanácsot ne várj tőle!
2016. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Az jó, ha szereted az állatodat,és ő is téged...Viszont ez ne essen át a beteges oldalra, hogy csak vele vagy non-stop!
2016. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1-es, miért járok jobban?
2016. máj. 5. 10:40
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert az állat önzetlenül szeret :-) Sosem hagy cserben és sosem okoz csalódást. Nekem kutyáim vannak, de sosem merült fel bennem az a kérdés ami sokszor embereknél, hogy vajon érdeklem-e még őt, szeret-e stb.
2016. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
15%
szanalmas. az csak 1 buta ostoba allat.
2016. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
"Sosem hagy cserben" Ez macskáknál nem feltétlen igaz, nekem volt egyszerre 7-8 macskám és a nagyreszük csak úgy elment... mindent megkaptak, etettem/itattam őket, foglalkoztam, játszottam velük és a család többi tagjai is kényeztették, mégis elmentek, elkóborogtak. Egy macskára nem mindig számíthatsz, főleg ha kertes házban tartod. Nagyrészt csak enni járnak haza, egyébként meg csatangolnak és ha hívod őket még akkor is nagy ritkán ha előjönnek.
2016. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 6-os. Nyílván neked sok barátod van hogy így vélekedsz egy állatról. Tudod sajnos nem mindekinek adatik ez meg. Nekem sincs egy barátom se. Az emberek önző gonosz lények (tisztelet a kivétel de te nem tartozol közéjük) Nem olyan ostoba egy állat mint azt te hiszed. Az emberek ostobábbak.
2016. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Barátnak tekinteni egy állatot, az elég gáz. Még egy hűséges kutyát, aki konkrétan igényli az ember általi törődést, még azt is túlzás barátnak tekinteni, nemhogy egy macskát.


Azonban az, hogy többre tartasz egy állatot az embereknél, abban nem látok rosszat. Amilyen aljas sok ember a mai világban, hogy tényleg alig-alig találkozni önzetlen jó emberrel, hát nem is csoda, ha sokan az állatokat többre tartják...!

2016. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolom, hogy "jo az".

De kozben azt is gondolom, hogy "miert?"

2016. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!