Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitott kandúr és egy...

Ivartalanitott kandúr és egy lány cica?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne.Van egy brit kandurom.Befogadtam mellé egy perzsa làny cicàt.Szerettem volna kicsiket(mielőtt bàrki leszólna,képes lettem volna felnevelni a kölyköket és sem ajàndekba sem pedig eladàsra nem szàntam őket)A baj csak az volt,hogy a làny cicàm picinye 2 hetesen meghalt.Az àllatorvos azt mondta,hormonàlis problèma,nem képes felnevelni a cicàit.Ujboli parzas van rajta ezutàn,a kandúrt ma ivartalanittattam,viszont a làny cicus provokalja..Meg tudja valaki mondani,mikor engedhetem össze őket,(mert biztosan hancúroznànak),anèlkül,hogy nem kellene félnem a varrat felszakadàsàtól?
2016. máj. 14. 01:53
 1/1 anonim válasza:
Az én ivartalanított kandúrom még fel sem ébredt az altatásból, de már megpróbálta... Semmi baja nem lett. De ha félted, akkor szerintem úgy 3 nap.
2016. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!