Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véres a széklete a cicámnak,...

Véres a széklete a cicámnak, de vajon mitől?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre,hogy véres a cicám széklete,de csak az utolsó pár centi...friss,nyálkás vér és eléggé megijedtem.Állatorvost próbáltam hívni,de nem veszi fel.Egyébként egy kinti-benti cicus aki 3 havonta féreghajtózva van és oltásai is vannak.A legutóbbi féreghajtó tablettát tegnap kapta meg és arra gondoltam,hogy nem-e attól van ez szegénykémnek.Egyébként a viselkedése nem változott max.annyit,hogy sokat nyávog (költözés miatt az új helyen lakásfogságban van mert visszament a régi házhoz) mert ki akar menni csatangolni.Esetleg valakinek valami ötlete az új házhoz szoktatáshoz van?2 éves kandúr cicus.
2016. máj. 14. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

El kell vinni rendelőbe, ott meg is tudja vizsgálni a doki.

Ha nincs ivartalanítva, az segíthet, hogy ne akarjon annyira csavarogni.

2016. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bélgyulladás gyanús! Hétfőn mindenképpen vidd el orvoshoz.
2016. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk az állatorvosnál mint írtam féreghajtáson és akkor még nem volt semmi baja ezért gondolom,hogy nem-e a féreghajtó miatt lehet bár férget nem találtam a székletében.A rendes állatorvosunk hosszú hétvégés pihenésen van Őt ezért nem akarom zavarni viszont a mostani ügyeletes állatorvos meg nem veszi fel a telefont.Konkrét nagy rendelő meg nincs a közelünkben....
2016. máj. 14. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Húúú köszi 2-es!Kedden viszem is ha addig az ügyeletes nem veszi fel a telefont.Hétfőn Pünküsd van nincs orvos :(
2016. máj. 14. 13:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe ha bélgyulladása lenne akkor hánynia is kellene nem?Vagy a hasának kellene mennie?Mert ezek közül egyik sincs csak a vér...
2016. máj. 14. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jár hányással.

A vér mindenesetre nem jó jel :-/

Addig is fogd diétára. Majd írd meg mit mondott az orvos.

Drukkolok a cicusnak, hogy ne legyen komoly baja!

2016. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltunk állatorvosnál és semmi baja nincs a cicnek :)!Akkor egyszer volt véres a széklete és többet nem így a doki azt mondta,hogy biztos a féreghajtó volt a ludas!Persze mondta,hogy azért figyeljem és ha bármi szokatlant látok akkor azonnal telefonáljak bármikor is legyen az :)
2016. máj. 18. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy semmi baja a cicának!:-)

Azt hittem többszöri véres székelése volt, mert az már komolyabb problémára utal!

2016. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!